XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class
Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Artur Kamiński | 93 | (2X) | 1.134 | JP .308 Win | NF | ||
2. | Bartosz Łuczak | 92 | (2X) | 1.272 | 6.5 CM | Kahles K1050MOAK | ||
3. | Błażej Domański | 91 | (2X) | 1.536 | .223 Stag Model 6 | Bushnell DMR 3.5-21 | ||
4. | Dariusz Grzybowski | 91 | (2X) | 1.902 | MSR10 | Delta Optical Stryker | ||
5. | Jakub Sidorowicz | 90 | (1X) | 1.593 | Stag Arms 10 - 6,5 CM | KAHLES K318i | ||
6. | Maciej Halladin | 89 | (2X) | 2.028 | OA-10 .308 Win | Pan Lupa 5x25 | ||
7. | Kamil Bania | 89 | (1X) | 1.639 | Lancer 6,5 creedmoor | Delta Optical | ||
8. | Michał Szczyrek | 86 | (1X) | 1.226 | STAG | Vortex | ||
9. | Ryszard Srokosz | 82 | (2X) | 1.914 | Lancer 6.5CM | Nightforce Competition | ||
10. | Michał Wodnicki | 70 | (1X) | 1.994 | DB10 6,5 CM | DOT MCZ II |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Oleksy | 100 | (8X) | 0.573 | NC RADO | NF Competition | ||
2. | Grzegorz Szulczyński | 100 | (7X) | 0.573 | Sabetti 308 win | 15/60x52 | ||
3. | Robert Żabicki | 100 | (5X) | 0.630 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | ||
4. | Mirosław Małek | 99 | (7X) | 0.550 | NC RADO | Nightforce | ||
5. | Jerzy Rozlucki | 98 | (5X) | 0.825 | TRG .308 | Vortex Razor | ||
6. | Ričardas Aliukonis | 98 | (3X) | 0.550 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
7. | Andrej Aidamovic | 97 | (3X) | 0.745 | Dolfin 308 win | March 10x60 High master | ||
8. | Mirosław MoĽdzierz | 96 | (4X) | 0.837 | CZ557 , 308 win | 4 x30 | ||
9. | Adam Sztybór | 96 | (3X) | 0.974 | NC RADO 308win | NF | ||
10. | Michał ¦ledzik | 96 | (1X) | 0.653 | Dolphin 308 | Nightforce | ||
11. | Roman Kurdziel | 95 | (5X) | 1.054 | NC Rado 308W | NF | ||
12. | Piotr Królikowski | 95 | (3X) | 0.859 | Styer Manliccher 308 WIN | NF | ||
13. | Jakub Sidorowicz | 95 | (2X) | 0.665 | Remington 700 RDC - .308win | NIGHTFORCE ATACR 7-35/56 | ||
14. | Agnieszka Mituniewicz | 95 | (1X) | 0.963 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | ||
15. | Marek Rydz | 94 | (2X) | 0.940 | Tikka | NF | ||
16. | Michał Kolańczyk | 94 | (2X) | 1.238 | SSG04 308 | SB | ||
17. | Bartosz Łuczak | 94 | (1X) | 1.089 | 308WIN | Kahles K1050MOAK | ||
18. | Bogdan Raczyński | 94 | 0.653 | RADO 308 | NF | |||
19. | Jan Malek | 93 | (1X) | 1.146 | CZ750 .308win | vortex | ||
20. | Grzegorz Górkiewicz | 93 | (1X) | 1.352 | 308 Win. | Nightforce | ||
21. | Grzegorz Gładyszewski | 93 | 1.215 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | |||
22. | Sławomir Mlicki | 92 | (1X) | 1.226 | Sabatti 308 Win | Vortex | ||
23. | Jarosław Pękala | 91 | 1.467 | Tikka T3x Tac .308 | Hawke Sidewinder 8x32 | |||
24. | Michał Tuzinowski | 90 | (2X) | 1.123 | 308 WIN | 15-60x52 | ||
25. | Konrad Włodarczyk | 90 | (1X) | 0.733 | Sabatti | NF | ||
26. | Andrzej Blok | 90 | (1X) | 1.524 | Sabatti str Sport 308Win | NF NXS | ||
27. | Piotr Kies | 89 | (1X) | 1.180 | .308 | Vortex | ||
28. | Tomasz B±kowski | 88 | (3X) | 308 win | SB 12-50x56 | |||
29. | Paweł Wojciechowski | 83 | (1X) | 1.478 | Sabatti STR 308 | Vortex | ||
30. | Dariusz Róża | 0 | Savage 12BVSS 308 win | nikon Monarch 4x16 50 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Mothejl | 100 | (5X) | 0.550 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/56 | ||
2. | Mirosław Małek | 100 | (4X) | 0.756 | NC RADO | Nightforce | ||
3. | Rafał Walczowski | 100 | (3X) | 0.550 | 284 Win | NF | ||
4. | Jerzy Rozlucki | 99 | (8X) | 0.653 | Victrix .284 | NF | ||
5. | Adam Sztybór | 99 | (5X) | 0.619 | NC RADO 0,284WIN | NF | ||
6. | Piotr Wilkowski | 98 | (5X) | 0.550 | Terasjanne 284 Shehane | March 5-40 | ||
7. | Roman Kurdziel | 98 | (4X) | 1.249 | NC Rado 6.5x47l | Nf | ||
8. | Ireneusz Woszczek | 97 | (3X) | 0.447 | .284 Terasjanne | 15x50 | ||
9. | Janusz Stępniewski | 97 | (3X) | 0.722 | 6,5x55 | 8-32x56 | ||
10. | Adam Wardęcki | 97 | (1X) | 0.573 | Janczewski Custom 6,5*55 | 6,5*55 | ||
11. | Stanisław Karpiński | 95 | (2X) | 1.134 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | ||
12. | Adam Skowroński | 95 | (1X) | 0.940 | Bergara HMR 6.5 Creedmoor | Athlon Midas TAC 6-24 | ||
13. | Piotr Królikowski | 94 | (1X) | 1.054 | AXMC | March | ||
14. | Joanna Wilkowski | 94 | (1X) | 1.134 | Terasjanne-Surg 6.5x47 | March 5-40 | ||
15. | Marek Fulbiszewski | 94 | 0.733 | Sabatti tactical sport kal. 308 WIN | Competition 15-55x52 FCR1 nightforc | |||
16. | Kamil Nowacki | 93 | (2X) | 0.951 | Sabatti Tactical 6,5x55 SE | Vortec 15-60 | ||
17. | Piotr Lalik | 91 | 1.490 | 300 Norma M | NF | |||
18. | Dariusz Dziamski | 87 | 1.478 | Sabatti 6,5 Creedmoor | Vortex | |||
19. | Ryszard Srokosz | 82 | (2X) | 2.624 | Savage 338LM | Nightforce Competition | ||
20. | Jacek Dorszewicz | 47 | (1X) | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Oleksy | 100 | (4X) | 0.584 | NC RADO 308 | NF Competition | ||
2. | Robert Żabicki | 100 | (4X) | 0.733 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | ||
3. | Ričardas Aliukonis | 99 | (5X) | 0.447 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
4. | Roman Kurdziel | 99 | (5X) | 0.722 | NC RADO 308W | Nf | ||
5. | Wojciech Nowak | 99 | (4X) | 0.665 | Sabatti Str Sport .308 | Vortex Golden eagle hd | ||
6. | Piotr Kuberacki | 99 | (3X) | 0.642 | 308 win | do titanum 4,5-30 | ||
7. | Michał ¦ledzik | 99 | (2X) | 0.756 | Dolphin 308 | Nightforce | ||
8. | Marcin Kowalski | 98 | (4X) | 0.550 | NC Rado 308W | NF | ||
9. | Adam Sztybór | 98 | (4X) | 0.802 | NC RADO 308win | NF | ||
10. | Bogdan Raczyński | 98 | (3X) | 0.997 | RADO 308 | NF | ||
11. | Michał Olender | 98 | (2X) | 0.779 | Tikka T3X TAC A1 | Delta Stryker HD | ||
11. | Katarzyna Wyroba | 98 | (2X) | 0.779 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | ||
13. | Jakub Wyroba | 98 | (2X) | 0.802 | NC Rado 308Win | NF | ||
14. | Paweł Kolasiński | 97 | (2X) | 1.146 | Tikka 223rem | Vortex GE | ||
15. | Michał Tuzinowski | 97 | (2X) | 1.238 | 308 WIN | 15-60x52 | ||
16. | Tomasz B±kowski | 96 | (3X) | 0.905 | 308win | SB 12-50x56 | ||
17. | Joanna Wyroba | 96 | (2X) | 0.722 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | ||
18. | Krzysztof Kolasiński | 96 | (2X) | 0.871 | Tikka 223rem | Vortex GE | ||
19. | Grzegorz Szulczyński | 95 | (2X) | 0.917 | Sabatti 308 win | 15/60x52 | ||
20. | Andrzej Blok | 95 | (2X) | 1.295 | Sabatti str Sport 308Win | NF NXS | ||
21. | Mirosław MoĽdzierz | 94 | (2X) | 1.123 | CZ557 308 | 4 x30 | ||
22. | Agnieszka Mituniewicz | 94 | (1X) | 1.180 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | ||
23. | Konrad Włodarczyk | 94 | (1X) | 1.203 | Sabatti | NF | ||
24. | Mariusz Lipski | 93 | (3X) | 1.409 | Tikka T3x Varmint 308Win | Delta Titanium | ||
25. | Andrej Aidamovic | 93 | (1X) | 1.180 | Dolfin 308 win | 10x60 March High master | ||
26. | Grzegorz Gładyszewski | 92 | (2X) | 1.811 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | ||
27. | Sławomir Mlicki | 91 | (2X) | 1.455 | Sabatti 308Win | Vortex | ||
28. | Aleksander Poklewski-Koziełł | 90 | (1X) | 0.871 | Savage 10FCP HS 308Win | Nightforce | ||
29. | Dariusz Dziamski | 90 | (1X) | 1.432 | Savage 12 FTR 308 Win | Nightforce Benchrest 12-42x56 | ||
30. | Mirosław Radecki | 89 | (2X) | 1.249 | HOWA 1500 308 WIN | DOT 4.5-30X50 | ||
31. | Jan Kita | 88 | 1.134 | Savage F/TR | Delta Optical 4,5-30/50 | |||
Zdzisław Ławniczek | DQ | savage 12 ftr 308 | sightron 8-50x60 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Michał Olender | 100 | (9X) | 0.286 | Barnard 6,5x55SE | March | ||
2. | Petr Novak | 100 | (7X) | 0.390 | Kelbly 6,5/47 | NF competition | ||
3. | Lada Hrbáčková | 100 | (3X) | 0.630 | Kelbly F-Panda 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition 15-55x52 | ||
4. | Mirosław Małek | 99 | (5X) | 0.458 | NC RADO | Nightforce | ||
5. | Petr Mothejl | 99 | (5X) | 0.653 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/47 | ||
6. | Jerzy Rozlucki | 99 | (5X) | 0.710 | Victrix .284 | NF | ||
7. | Stanisław Karpiński | 99 | (4X) | 0.630 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | ||
8. | Piotr Wilkowski | 99 | (4X) | 0.653 | Terasjanne 6x47 | March 5-40 | ||
9. | Adam Wardęcki | 99 | (3X) | 0.630 | Janczewski Custom 6,5x55 | NF | ||
10. | Robert Kowalewski | 99 | (3X) | 0.779 | cz 550 6.5x55 | STRYKER HD 5-50X56 | ||
11. | Libor Havlią | 99 | (3X) | 0.974 | Kelbly GrizzlyII 7SAUM | Nightforce NXS12-42x56 | ||
12. | Jan Sykora | 99 | (2X) | 0.378 | Dolphin 6.5 Creedmoor | NF | ||
13. | Jacek Dorszewicz | 98 | (5X) | 0.768 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | ||
13. | Bogdan Raczyński | 98 | (5X) | 0.768 | CZ 550 | VORTEX | ||
15. | Janusz Stępniewski | 98 | (4X) | 0.584 | 6,5x55 | 8-32x56 | ||
16. | Piotr Oleksy | 98 | (4X) | 0.779 | NC RADO 6,5x47 | NF Competition | ||
17. | Joanna Wilkowski | 97 | (3X) | 0.722 | Dolphin 6x47 | March 5-40 | ||
18. | Jacek Jankowski | 96 | (2X) | 1.180 | Sabatti 6,5x55 | Vortex GE | ||
19. | Paweł Radoliński | 93 | (2X) | 0.768 | 6BR | NF | ||
20. | Łukasz Łapta¶ | 93 | (2X) | 0.848 | Keppeler 6mm BR | NF | ||
21. | Ireneusz Woszczek | 93 | (1X) | 0.963 | .284 Terasjanne | 15x50 | ||
22. | Michał Harenża | 93 | 1.031 | 6,5 | March | |||
23. | Zdzisław Ławniczek | 89 | 0.470 | savage 6,5x47 | march 8-80x56 | |||
24. | Dariusz Dziamski | 87 | 1.536 | Savage 12 F-Class 6BR | Vortex Golden Eagle 15-60x52 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Mothejl | 99 | (6X) | 0.607 | Kelbly 7 RSAUM | 8-80/56 | ||
2. | Wiesław Wyroba | 98 | (3X) | 0.802 | NC Rado 338LM | S&B | ||
3. | Piotr Narloch | 95 | (3X) | 0.951 | Barnard 338 | 50x | ||
4. | Kacper ¦lęzak | 95 | (1X) | 1.157 | 338lm | Khales | ||
5. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 94 | (1X) | 0.882 | Surgeon 338 LM | NF | ||
6. | Piotr Onych | 93 | 1.089 | Janczewski 338 | March 8-80 | |||
7. | Ryszard Srokosz | 93 | 1.547 | Savage 338LM | Nightforce Competiton | |||
8. | Piotr Lalik | 92 | (2X) | 1.238 | 300 Norma M | NF | ||
9. | Piotr Królikowski | 91 | 1.329 | AXMC | March | |||
10. | Maciej Halladin | 90 | 1.238 | CDX-33 .338LM | Pan Lupa ale młodszy | |||
11. | Kamil Bania | 88 | (1X) | 0.871 | 338 | Vortex |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Jakub Sidorowicz | 91 | (1X) | 0.991 | Stag Arms 10 - 6,5 CM | KAHLES K318i | ||
2. | Kamil Bania | 91 | (1X) | 1.536 | Lancer 6,5 creedmoor | Delta Optical | ||
3. | Michał Szczyrek | 89 | (2X) | 2.034 | STAG | Vortex | ||
4. | Dariusz Grzybowski | 88 | (2X) | 1.673 | MSR10 | Delta Optical Stryker | ||
5. | Błażej Domański | 88 | 1.581 | .223 Stag Model 6 | Bushnell DMR 3.5-21 | |||
6. | Maciej Halladin | 86 | 1.404 | OA-10 .308 Win | Pan Lupa 5x25 | |||
7. | Artur Kamiński | 84 | 1.702 | JP .308 Win | NF | |||
8. | Michał Wodnicki | 82 | 1.077 | DB10 6,5 CM | DOT MCZ II | |||
9. | Bartosz Łuczak | 81 | 2.773 | 6.5 CM | Kahles K1050MOAK | |||
10. | Ryszard Srokosz | 71 | 1.014 | Lancer 6.5CM | Nightforce Competition |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Roman Kurdziel | 97 | (1X) | 1.003 | NC Rado 308W | NF | ||
2. | Bogdan Raczyński | 97 | 0.665 | RADO 308 | NF | |||
3. | Michał ¦ledzik | 96 | (3X) | 0.647 | Dolphin 308 | Nightforce | ||
4. | Piotr Oleksy | 95 | (2X) | 0.745 | NC RADO | NF Competition | ||
5. | Grzegorz Górkiewicz | 95 | (2X) | 0.865 | 308 Win. | Nightforce | ||
6. | Ričardas Aliukonis | 95 | (2X) | 0.985 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
7. | Michał Kolańczyk | 95 | 1.163 | SSG04 308 | SB | |||
8. | Konrad Włodarczyk | 94 | (2X) | 1.163 | Sabatti | NF | ||
9. | Jerzy Rozlucki | 94 | (1X) | 0.762 | TRG .308 | Vortex Razor | ||
10. | Robert Żabicki | 94 | (1X) | 1.049 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | ||
11. | Tomasz B±kowski | 92 | (1X) | 0.865 | 308 win | SB 12-50x56 | ||
12. | Bartosz Łuczak | 92 | (1X) | 1.427 | 308WIN | Kahles K1050MOAK | ||
13. | Andrej Aidamovic | 92 | 0.808 | Dolfin 308 win | March 10x60 High master | |||
14. | Grzegorz Szulczyński | 91 | (2X) | 1.077 | Sabetti 308 win | 15/60x52 | ||
15. | Jarosław Pękala | 90 | (1X) | 1.014 | Tikka T3x Tac .308 | Hawke Sidewinder 8x32 | ||
16. | Jan Malek | 90 | (1X) | 1.547 | CZ750 .308win | vortex | ||
17. | Mirosław Małek | 90 | 0.831 | NC RADO | Nightforce | |||
18. | Grzegorz Gładyszewski | 89 | (1X) | 0.762 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | ||
19. | Jakub Sidorowicz | 89 | (1X) | 1.037 | Remington 700 RDC - .308win | NIGHTFORCE ATACR 7-35/56 | ||
20. | Adam Sztybór | 89 | 0.991 | NC RADO 308win | NF | |||
21. | Marek Rydz | 88 | (1X) | 2.086 | Tikka | NF | ||
22. | Paweł Wojciechowski | 87 | (1X) | 1.490 | Sabatti STR 308 | Vortex | ||
23. | Andrzej Blok | 86 | 1.243 | Sabatti str Sport 308Win | NF NXS | |||
24. | Agnieszka Mituniewicz | 86 | 1.478 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | |||
25. | Mirosław MoĽdzierz | 85 | 1.490 | CZ557 , 308 win | 4 x30 | |||
26. | Piotr Królikowski | 84 | 1.312 | Styer Manliccher 308 WIN | NF | |||
27. | Piotr Kies | 83 | (1X) | 1.621 | .308 | Vortex | ||
28. | Sławomir Mlicki | 83 | 0.934 | Sabatti 308 Win | Vortex | |||
29. | Michał Tuzinowski | 81 | 2.744 | 308 WIN | 15-60x52 | |||
30. | Dariusz Róża | 12 | Savage 12BVSS 308 win | nikon Monarch 4x16 50 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Mirosław Małek | 99 | (4X) | 0.665 | NC RADO | Nightforce | ||
2. | Jerzy Rozlucki | 98 | (3X) | 0.602 | Victrix .284 | NF | ||
3. | Jacek Dorszewicz | 98 | (3X) | 0.682 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | ||
4. | Petr Mothejl | 97 | (2X) | 0.596 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/56 | ||
5. | Rafał Walczowski | 97 | (1X) | 0.625 | 284 Win | NF | ||
6. | Adam Sztybór | 96 | (3X) | 0.997 | NC RADO 0,284WIN | NF | ||
7. | Adam Wardęcki | 96 | (2X) | 0.665 | Janczewski Custom 6,5*55 | 6,5*55 | ||
8. | Piotr Wilkowski | 96 | (1X) | 0.877 | Terasjanne 284 Shehane | March 5-40 | ||
9. | Stanisław Karpiński | 95 | (3X) | 0.900 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | ||
10. | Joanna Wilkowski | 95 | (2X) | 0.670 | Terasjanne-Surg 6.5x47 | March 5-40 | ||
11. | Piotr Lalik | 91 | (1X) | 1.306 | 300 Norma M | NF | ||
12. | Marek Fulbiszewski | 91 | 0.647 | Sabatti tactical sport kal. 308 WIN | Competition 15-55x52 FCR1 nightforc | |||
13. | Ireneusz Woszczek | 91 | 1.249 | .284 Terasjanne | 15x50 | |||
14. | Janusz Stępniewski | 90 | 0.647 | 6,5x55 | 8-32x56 | |||
15. | Adam Skowroński | 89 | 1.049 | Bergara HMR 6.5 Creedmoor | Athlon Midas TAC 6-24 | |||
16. | Roman Kurdziel | 87 | 1.381 | NC Rado 6.5x47l | Nf | |||
17. | Kamil Nowacki | 84 | 1.341 | Sabatti Tactical 6,5x55 SE | Vortec 15-60 | |||
18. | Piotr Królikowski | 81 | 1.490 | AXMC | March | |||
19. | Dariusz Dziamski | 79 | 1.891 | Sabatti 6,5 Creedmoor | Vortex | |||
20. | Ryszard Srokosz | 65 | 1.049 | Savage 338LM | Nightforce Competition |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Oleksy | 100 | (2X) | 0.590 | NC RADO 308 | NF Competition | ||
2. | Wojciech Nowak | 99 | (6X) | 0.768 | Sabatti Str Sport .308 | Vortex Golden eagle hd | ||
3. | Bogdan Raczyński | 98 | (3X) | 0.751 | RADO 308 | NF | ||
4. | Ričardas Aliukonis | 97 | (3X) | 0.773 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
5. | Mariusz Lipski | 97 | (3X) | 1.094 | Tikka T3x Varmint 308Win | Delta Titanium | ||
6. | Tomasz B±kowski | 97 | (3X) | 1.169 | 308win | SB 12-50x56 | ||
7. | Jakub Wyroba | 97 | (1X) | 0.837 | NC Rado 308Win | NF | ||
8. | Andrej Aidamovic | 96 | (5X) | 0.934 | Dolfin 308 win | 10x60 March High master | ||
9. | Robert Żabicki | 96 | (2X) | 0.871 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | ||
10. | Andrzej Blok | 95 | (3X) | 1.123 | Sabatti str Sport 308Win | NF NXS | ||
11. | Krzysztof Kolasiński | 95 | (1X) | 1.232 | Tikka 223rem | Vortex GE | ||
12. | Joanna Wyroba | 94 | (1X) | 1.043 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | ||
13. | Michał ¦ledzik | 94 | (1X) | 1.501 | Dolphin 308 | Nightforce | ||
14. | Roman Kurdziel | 93 | (1X) | 1.180 | NC RADO 308W | Nf | ||
15. | Agnieszka Mituniewicz | 92 | (2X) | 1.232 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | ||
16. | Piotr Kuberacki | 92 | (1X) | 1.008 | 308 win | do titanum 4,5-30 | ||
17. | Grzegorz Szulczyński | 92 | (1X) | 1.260 | Sabatti 308 win | 15/60x52 | ||
18. | Sławomir Mlicki | 91 | (2X) | 0.997 | Sabatti 308Win | Vortex | ||
19. | Michał Tuzinowski | 91 | (2X) | 1.948 | 308 WIN | 15-60x52 | ||
20. | Adam Sztybór | 91 | (1X) | 1.295 | NC RADO 308win | NF | ||
21. | Michał Olender | 90 | (3X) | 1.833 | Tikka T3X TAC A1 | Delta Stryker HD | ||
22. | Katarzyna Wyroba | 90 | (1X) | 0.762 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | ||
23. | Jan Kita | 90 | 1.278 | Savage F/TR | Delta Optical 4,5-30/50 | |||
24. | Konrad Włodarczyk | 90 | 1.283 | Sabatti | NF | |||
25. | Grzegorz Gładyszewski | 89 | (1X) | 1.163 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | ||
26. | Marcin Kowalski | 89 | (1X) | 1.495 | NC Rado 308W | NF | ||
27. | Mirosław MoĽdzierz | 87 | (1X) | 1.255 | CZ557 308 | 4 x30 | ||
28. | Mirosław Radecki | 84 | 1.564 | HOWA 1500 308 WIN | DOT 4.5-30X50 | |||
29. | Paweł Kolasiński | 79 | 1.089 | Tikka 223rem | Vortex GE | |||
30. | Aleksander Poklewski-Koziełł | 79 | 1.255 | Savage 10FCP HS 308Win | Nightforce | |||
31. | Dariusz Dziamski | 78 | 2.045 | Savage 12 FTR 308 Win | Nightforce Benchrest 12-42x56 | |||
Zdzisław Ławniczek | DQ | savage 12 ftr 308 | sightron 8-50x60 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Novak | 100 | (5X) | 0.619 | Kelbly 6,5/47 | NF competition | ||
2. | Mirosław Małek | 100 | (5X) | 0.682 | NC RADO | Nightforce | ||
3. | Robert Kowalewski | 99 | (3X) | 0.859 | cz 550 6.5x55 | STRYKER HD 5-50X56 | ||
4. | Libor Havlią | 98 | (6X) | 0.848 | Kelbly GrizzlyII 7SAUM | Nightforce NXS12-42x56 | ||
5. | Janusz Stępniewski | 98 | (2X) | 0.739 | 6,5x55 | 8-32x56 | ||
6. | Piotr Wilkowski | 98 | (1X) | 0.516 | Terasjanne 6x47 | March 5-40 | ||
7. | Paweł Radoliński | 97 | (3X) | 0.733 | 6BR | NF | ||
8. | Adam Wardęcki | 97 | (3X) | 0.779 | Janczewski Custom 6,5x55 | NF | ||
9. | Petr Mothejl | 97 | (2X) | 0.693 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/47 | ||
10. | Ireneusz Woszczek | 96 | (3X) | 0.533 | .284 Terasjanne | 15x50 | ||
11. | Jerzy Rozlucki | 96 | (3X) | 1.077 | Victrix .284 | NF | ||
12. | Jacek Dorszewicz | 96 | 0.791 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | |||
13. | Michał Harenża | 95 | (2X) | 0.842 | 6,5 | March | ||
14. | Michał Olender | 95 | (2X) | 1.203 | Barnard 6,5x55SE | March | ||
15. | Piotr Oleksy | 95 | 0.773 | NC RADO 6,5x47 | NF Competition | |||
16. | Jan Sykora | 94 | (2X) | 0.773 | Dolphin 6.5 Creedmoor | NF | ||
17. | Lada Hrbáčková | 94 | (1X) | 0.430 | Kelbly F-Panda 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition 15-55x52 | ||
18. | Joanna Wilkowski | 94 | (1X) | 0.940 | Dolphin 6x47 | March 5-40 | ||
19. | Bogdan Raczyński | 94 | (1X) | 1.444 | CZ 550 | VORTEX | ||
20. | Jacek Jankowski | 91 | (2X) | 1.656 | Sabatti 6,5x55 | Vortex GE | ||
21. | Łukasz Łapta¶ | 91 | 0.733 | Keppeler 6mm BR | NF | |||
22. | Zdzisław Ławniczek | 86 | 0.762 | savage 6,5x47 | march 8-80x56 | |||
23. | Stanisław Karpiński | 82 | (1X) | 1.146 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | ||
24. | Dariusz Dziamski | 75 | (1X) | 1.856 | Savage 12 F-Class 6BR | Vortex Golden Eagle 15-60x52 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Onych | 96 | (4X) | 0.785 | Janczewski 338 | March 8-80 | ||
2. | Wiesław Wyroba | 96 | (2X) | 1.312 | NC Rado 338LM | S&B | ||
3. | Petr Mothejl | 95 | (1X) | 1.238 | Kelbly 7 RSAUM | 8-80/56 | ||
4. | Maciej Halladin | 94 | (3X) | 1.748 | CDX-33 .338LM | Pan Lupa ale młodszy | ||
5. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 92 | 0.940 | Surgeon 338 LM | NF | |||
6. | Piotr Narloch | 91 | 0.831 | Barnard 338 | 50x | |||
7. | Kacper ¦lęzak | 87 | (1X) | 1.713 | 338lm | Khales | ||
8. | Ryszard Srokosz | 87 | 1.604 | Savage 338LM | Nightforce Competiton | |||
9. | Piotr Lalik | 84 | (2X) | 1.782 | 300 Norma M | NF | ||
10. | Piotr Królikowski | 83 | 1.650 | AXMC | March | |||
11. | Kamil Bania | 80 | 1.049 | 338 | Vortex |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Kamil Bania | 94 | 1.500 | Lancer 6,5 creedmoor | Delta Optical | |||
2. | Ryszard Srokosz | 89 | (2X) | 1.182 | Lancer 6.5CM | Nightforce Competition | ||
3. | Jakub Sidorowicz | 89 | (1X) | 1.392 | Stag Arms 10 - 6,5 CM | KAHLES K318i | ||
4. | Michał Wodnicki | 85 | 1.960 | DB10 6,5 CM | DOT MCZ II | |||
5. | Błażej Domański | 82 | 2.565 | .223 Stag Model 6 | Bushnell DMR 3.5-21 | |||
6. | Dariusz Grzybowski | 81 | 2.329 | MSR10 | Delta Optical Stryker | |||
7. | Bartosz Łuczak | 81 | 2.501 | 6.5 CM | Kahles K1050MOAK | |||
8. | Michał Szczyrek | 76 | STAG | Vortex | ||||
9. | Artur Kamiński | 36 | JP .308 Win | NF | ||||
10. | Maciej Halladin | 0 | OA-10 .308 Win | Pan Lupa 5x25 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Andrej Aidamovic | 96 | (2X) | 1.070 | Dolfin 308 win | March 10x60 High master | ||
2. | Ričardas Aliukonis | 95 | (3X) | 0.670 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
3. | Jerzy Rozlucki | 94 | (2X) | 1.130 | TRG .308 | Vortex Razor | ||
4. | Roman Kurdziel | 94 | (1X) | 1.216 | NC Rado 308W | NF | ||
5. | Grzegorz Gładyszewski | 94 | 1.143 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | |||
6. | Michał Kolańczyk | 92 | (2X) | 1.745 | SSG04 308 | SB | ||
7. | Michał Tuzinowski | 91 | (1X) | 1.173 | 308 WIN | 15-60x52 | ||
8. | Grzegorz Górkiewicz | 91 | (1X) | 1.431 | 308 Win. | Nightforce | ||
9. | Jarosław Pękala | 91 | (1X) | 1.551 | Tikka T3x Tac .308 | Hawke Sidewinder 8x32 | ||
10. | Michał ¦ledzik | 91 | 0.958 | Dolphin 308 | Nightforce | |||
11. | Tomasz B±kowski | 91 | 1.611 | 308 win | SB 12-50x56 | |||
12. | Bartosz Łuczak | 90 | (1X) | 1.104 | 308WIN | Kahles K1050MOAK | ||
13. | Bogdan Raczyński | 90 | 0.778 | RADO 308 | NF | |||
14. | Piotr Oleksy | 89 | (1X) | 0.851 | NC RADO | NF Competition | ||
15. | Mirosław Małek | 89 | (1X) | 1.543 | NC RADO | Nightforce | ||
16. | Adam Sztybór | 89 | 1.066 | NC RADO 308win | NF | |||
17. | Piotr Królikowski | 89 | 1.899 | Styer Manliccher 308 WIN | NF | |||
18. | Jakub Sidorowicz | 86 | 1.066 | Remington 700 RDC - .308win | NIGHTFORCE ATACR 7-35/56 | |||
19. | Robert Żabicki | 86 | 1.195 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | |||
20. | Paweł Wojciechowski | 84 | (1X) | 1.702 | Sabatti STR 308 | Vortex | ||
21. | Agnieszka Mituniewicz | 84 | 0.731 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | |||
22. | Grzegorz Szulczyński | 84 | 1.049 | Sabetti 308 win | 15/60x52 | |||
23. | Piotr Kies | 80 | 1.981 | .308 | Vortex | |||
24. | Andrzej Blok | 79 | 1.109 | Sabatti str Sport 308Win | NF NXS | |||
25. | Jan Malek | 72 | CZ750 .308win | vortex | ||||
26. | Marek Rydz | 69 | (1X) | Tikka | NF | |||
27. | Mirosław MoĽdzierz | 65 | 1.586 | CZ557 , 308 win | 4 x30 | |||
28. | Konrad Włodarczyk | 61 | Sabatti | NF | ||||
29. | Dariusz Róża | 53 | Savage 12BVSS 308 win | nikon Monarch 4x16 50 | ||||
30. | Sławomir Mlicki | 47 | Sabatti 308 Win | Vortex |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Jacek Dorszewicz | 98 | (3X) | 0.894 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | ||
2. | Joanna Wilkowski | 98 | (1X) | 0.761 | Terasjanne-Surg 6.5x47 | March 5-40 | ||
3. | Jerzy Rozlucki | 97 | (3X) | 0.963 | Victrix .284 | NF | ||
4. | Mirosław Małek | 97 | (3X) | 1.001 | NC RADO | Nightforce | ||
5. | Petr Mothejl | 96 | (2X) | 0.761 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/56 | ||
6. | Roman Kurdziel | 94 | (1X) | 1.586 | NC Rado 6.5x47l | Nf | ||
7. | Rafał Walczowski | 93 | 1.006 | 284 Win | NF | |||
8. | Adam Skowroński | 92 | (2X) | 1.448 | Bergara HMR 6.5 Creedmoor | Athlon Midas TAC 6-24 | ||
9. | Piotr Wilkowski | 90 | 1.689 | Terasjanne 284 Shehane | March 5-40 | |||
10. | Ryszard Srokosz | 88 | (2X) | 1.753 | Savage 338LM | Nightforce Competition | ||
11. | Ireneusz Woszczek | 87 | (1X) | 0.851 | .284 Terasjanne | 15x50 | ||
12. | Janusz Stępniewski | 87 | 1.001 | 6,5x55 | 8-32x56 | |||
13. | Stanisław Karpiński | 87 | 1.440 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | |||
14. | Adam Wardęcki | 84 | 0.984 | Janczewski Custom 6,5*55 | 6,5*55 | |||
15. | Adam Sztybór | 78 | 0.808 | NC RADO 0,284WIN | NF | |||
16. | Marek Fulbiszewski | 74 | Sabatti tactical sport kal. 308 WIN | Competition 15-55x52 FCR1 nightforc | ||||
17. | Piotr Królikowski | 72 | 2.174 | AXMC | March | |||
18. | Piotr Lalik | 61 | (1X) | 300 Norma M | NF | |||
19. | Kamil Nowacki | 54 | Sabatti Tactical 6,5x55 SE | Vortec 15-60 | ||||
20. | Dariusz Dziamski | 12 | Sabatti 6,5 Creedmoor | Vortex |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Ričardas Aliukonis | 98 | (5X) | 0.550 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
2. | Wojciech Nowak | 98 | (1X) | 0.898 | Sabatti Str Sport .308 | Vortex Golden eagle hd | ||
3. | Bogdan Raczyński | 98 | (1X) | 1.061 | RADO 308 | NF | ||
4. | Andrej Aidamovic | 96 | (3X) | 1.057 | Dolfin 308 win | 10x60 March High master | ||
5. | Grzegorz Gładyszewski | 96 | (1X) | 1.044 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | ||
6. | Piotr Oleksy | 96 | (1X) | 1.195 | NC RADO 308 | NF Competition | ||
7. | Adam Sztybór | 95 | (2X) | 1.186 | NC RADO 308win | NF | ||
8. | Roman Kurdziel | 94 | (2X) | 1.594 | NC RADO 308W | Nf | ||
9. | Agnieszka Mituniewicz | 94 | (2X) | 1.792 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | ||
10. | Marcin Kowalski | 93 | (3X) | 1.049 | NC Rado 308W | NF | ||
11. | Jan Kita | 93 | (2X) | 1.182 | Savage F/TR | Delta Optical 4,5-30/50 | ||
12. | Robert Żabicki | 93 | 1.006 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | |||
13. | Grzegorz Szulczyński | 92 | (3X) | 0.847 | Sabatti 308 win | 15/60x52 | ||
14. | Tomasz B±kowski | 92 | (1X) | 1.324 | 308win | SB 12-50x56 | ||
15. | Piotr Kuberacki | 92 | 1.259 | 308 win | do titanum 4,5-30 | |||
16. | Krzysztof Kolasiński | 91 | (1X) | 1.293 | Tikka 223rem | Vortex GE | ||
17. | Konrad Włodarczyk | 90 | (3X) | 1.749 | Sabatti | NF | ||
18. | Sławomir Mlicki | 90 | 0.735 | Sabatti 308Win | Vortex | |||
19. | Michał ¦ledzik | 90 | 1.573 | Dolphin 308 | Nightforce | |||
20. | Mirosław MoĽdzierz | 90 | 1.942 | CZ557 308 | 4 x30 | |||
21. | Andrzej Blok | 89 | 1.401 | Sabatti str Sport 308Win | NF NXS | |||
22. | Mariusz Lipski | 87 | (2X) | 1.925 | Tikka T3x Varmint 308Win | Delta Titanium | ||
23. | Katarzyna Wyroba | 86 | (1X) | 1.904 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | ||
24. | Michał Olender | 85 | (1X) | 1.960 | Tikka T3X TAC A1 | Delta Stryker HD | ||
25. | Aleksander Poklewski-Koziełł | 85 | 2.385 | Savage 10FCP HS 308Win | Nightforce | |||
26. | Mirosław Radecki | 80 | (1X) | 2.204 | HOWA 1500 308 WIN | DOT 4.5-30X50 | ||
27. | Joanna Wyroba | 80 | 1.495 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | |||
28. | Jakub Wyroba | 80 | 1.766 | NC Rado 308Win | NF | |||
29. | Paweł Kolasiński | 79 | Tikka 223rem | Vortex GE | ||||
30. | Michał Tuzinowski | 75 | 1.702 | 308 WIN | 15-60x52 | |||
31. | Dariusz Dziamski | 64 | 2.333 | Savage 12 FTR 308 Win | Nightforce Benchrest 12-42x56 | |||
Zdzisław Ławniczek | DQ | savage 12 ftr 308 | sightron 8-50x60 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Janusz Stępniewski | 100 | (3X) | 0.640 | 6,5x55 | 8-32x56 | ||
2. | Piotr Wilkowski | 99 | (5X) | 0.696 | Terasjanne 6x47 | March 5-40 | ||
3. | Petr Novak | 99 | (3X) | 0.765 | Kelbly 6,5/47 | NF competition | ||
4. | Piotr Oleksy | 99 | (2X) | 0.662 | NC RADO 6,5x47 | NF Competition | ||
5. | Libor Havlią | 98 | (2X) | 0.890 | Kelbly GrizzlyII 7SAUM | Nightforce NXS12-42x56 | ||
6. | Mirosław Małek | 97 | (5X) | 0.563 | NC RADO | Nightforce | ||
7. | Petr Mothejl | 97 | (3X) | 0.894 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/47 | ||
8. | Joanna Wilkowski | 97 | (2X) | 0.786 | Dolphin 6x47 | March 5-40 | ||
9. | Jerzy Rozlucki | 96 | (2X) | 0.812 | Victrix .284 | NF | ||
10. | Ireneusz Woszczek | 95 | (3X) | 1.109 | .284 Terasjanne | 15x50 | ||
11. | Michał Olender | 95 | (2X) | 0.855 | Barnard 6,5x55SE | March | ||
12. | Michał Harenża | 95 | (1X) | 0.816 | 6,5 | March | ||
13. | Stanisław Karpiński | 95 | 0.838 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | |||
14. | Paweł Radoliński | 95 | 0.915 | 6BR | NF | |||
15. | Bogdan Raczyński | 94 | (2X) | 0.847 | CZ 550 | VORTEX | ||
16. | Lada Hrbáčková | 94 | 0.614 | Kelbly F-Panda 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition 15-55x52 | |||
17. | Jacek Dorszewicz | 93 | (1X) | 1.139 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | ||
18. | Jan Sykora | 92 | (2X) | 1.091 | Dolphin 6.5 Creedmoor | NF | ||
19. | Jacek Jankowski | 91 | (1X) | 2.965 | Sabatti 6,5x55 | Vortex GE | ||
20. | Adam Wardęcki | 90 | (1X) | 1.281 | Janczewski Custom 6,5x55 | NF | ||
21. | Robert Kowalewski | 86 | 1.087 | cz 550 6.5x55 | STRYKER HD 5-50X56 | |||
22. | Łukasz Łapta¶ | 82 | 1.001 | Keppeler 6mm BR | NF | |||
23. | Zdzisław Ławniczek | 82 | 1.599 | savage 6,5x47 | march 8-80x56 | |||
24. | Dariusz Dziamski | 57 | Savage 12 F-Class 6BR | Vortex Golden Eagle 15-60x52 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Kacper ¦lęzak | 94 | (3X) | 1.057 | 338lm | Khales | ||
2. | Petr Mothejl | 94 | 1.130 | Kelbly 7 RSAUM | 8-80/56 | |||
3. | Piotr Onych | 92 | (3X) | 1.568 | Janczewski 338 | March 8-80 | ||
4. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 91 | 1.349 | Surgeon 338 LM | NF | |||
5. | Piotr Narloch | 90 | 0.898 | Barnard 338 | 50x | |||
6. | Kamil Bania | 88 | (1X) | 1.018 | 338 | Vortex | ||
7. | Wiesław Wyroba | 87 | (2X) | 1.921 | NC Rado 338LM | S&B | ||
8. | Maciej Halladin | 87 | 2.157 | CDX-33 .338LM | Pan Lupa ale młodszy | |||
9. | Ryszard Srokosz | 86 | 2.011 | Savage 338LM | Nightforce Competiton | |||
10. | Piotr Lalik | 70 | (1X) | 300 Norma M | NF | |||
11. | Piotr Królikowski | 68 | 1.775 | AXMC | March |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Kamil Bania | Lancer 6,5 creedmoor | 89 | (1X) | 91 | (1X) | 94 | 1.558 | 274 | (2X) | |
2. | Jakub Sidorowicz | Stag Arms 10 - 6,5 CM | 90 | (1X) | 91 | (1X) | 89 | (1X) | 1.325 | 270 | (3X) |
3. | Błażej Domański | .223 Stag Model 6 | 91 | (2X) | 88 | 82 | 1.894 | 261 | (2X) | ||
4. | Dariusz Grzybowski | MSR10 | 91 | (2X) | 88 | (2X) | 81 | 1.968 | 260 | (4X) | |
5. | Bartosz Łuczak | 6.5 CM | 92 | (2X) | 81 | 81 | 2.182 | 254 | (2X) | ||
6. | Michał Szczyrek | STAG | 86 | (1X) | 89 | (2X) | 76 | 251 | (3X) | ||
7. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5CM | 82 | (2X) | 71 | 89 | (2X) | 1.370 | 242 | (4X) | |
8. | Michał Wodnicki | DB10 6,5 CM | 70 | (1X) | 82 | 85 | 1.677 | 237 | (1X) | ||
9. | Artur Kamiński | JP .308 Win | 93 | (2X) | 84 | 36 | 213 | (2X) | |||
10. | Maciej Halladin | OA-10 .308 Win | 89 | (2X) | 86 | 0 | 175 | (2X) |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Ričardas Aliukonis | NC RADO 308WIN | 98 | (3X) | 95 | (2X) | 95 | (3X) | 0.735 | 288 | (8X) |
2. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | 98 | (5X) | 94 | (1X) | 94 | (2X) | 0.906 | 286 | (8X) |
3. | Roman Kurdziel | NC Rado 308W | 95 | (5X) | 97 | (1X) | 94 | (1X) | 1.091 | 286 | (7X) |
4. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 win | 97 | (3X) | 92 | 96 | (2X) | 0.874 | 285 | (5X) | |
5. | Piotr Oleksy | NC RADO | 100 | (8X) | 95 | (2X) | 89 | (1X) | 0.723 | 284 | (11X) |
6. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | 96 | (1X) | 96 | (3X) | 91 | 0.753 | 283 | (4X) | |
7. | Michał Kolańczyk | SSG04 308 | 94 | (2X) | 95 | 92 | (2X) | 1.382 | 281 | (4X) | |
8. | Bogdan Raczyński | RADO 308 | 94 | 97 | 90 | 0.699 | 281 | ||||
9. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | 100 | (5X) | 94 | (1X) | 86 | 0.958 | 280 | (6X) | |
10. | Grzegorz Górkiewicz | 308 Win. | 93 | (1X) | 95 | (2X) | 91 | (1X) | 1.216 | 279 | (4X) |
11. | Mirosław Małek | NC RADO | 99 | (7X) | 90 | 89 | (1X) | 0.975 | 278 | (8X) | |
12. | Bartosz Łuczak | 308WIN | 94 | (1X) | 92 | (1X) | 90 | (1X) | 1.207 | 276 | (3X) |
13. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | 93 | 89 | (1X) | 94 | 1.040 | 276 | (1X) | ||
14. | Grzegorz Szulczyński | Sabetti 308 win | 100 | (7X) | 91 | (2X) | 84 | 0.900 | 275 | (9X) | |
15. | Adam Sztybór | NC RADO 308win | 96 | (3X) | 89 | 89 | 1.010 | 274 | (3X) | ||
16. | Jarosław Pękala | Tikka T3x Tac .308 | 91 | 90 | (1X) | 91 | (1X) | 1.344 | 272 | (2X) | |
17. | Tomasz B±kowski | 308 win | 88 | (3X) | 92 | (1X) | 91 | 271 | (4X) | ||
18. | Jakub Sidorowicz | Remington 700 RDC - .308win | 95 | (2X) | 89 | (1X) | 86 | 0.923 | 270 | (3X) | |
19. | Piotr Królikowski | Styer Manliccher 308 WIN | 95 | (3X) | 84 | 89 | 1.357 | 268 | (3X) | ||
20. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | 95 | (1X) | 86 | 84 | 1.057 | 265 | (1X) | ||
21. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | 90 | (2X) | 81 | 91 | (1X) | 1.680 | 262 | (3X) | |
22. | Jan Malek | CZ750 .308win | 93 | (1X) | 90 | (1X) | 72 | 255 | (2X) | ||
23. | Andrzej Blok | Sabatti str Sport 308Win | 90 | (1X) | 86 | 79 | 1.292 | 255 | (1X) | ||
24. | Paweł Wojciechowski | Sabatti STR 308 | 83 | (1X) | 87 | (1X) | 84 | (1X) | 1.557 | 254 | (3X) |
25. | Piotr Kies | .308 | 89 | (1X) | 83 | (1X) | 80 | 1.594 | 252 | (2X) | |
26. | Marek Rydz | Tikka | 94 | (2X) | 88 | (1X) | 69 | (1X) | 251 | (4X) | |
27. | Mirosław MoĽdzierz | CZ557 , 308 win | 96 | (4X) | 85 | 65 | 1.304 | 246 | (4X) | ||
28. | Konrad Włodarczyk | Sabatti | 90 | (1X) | 94 | (2X) | 61 | 245 | (3X) | ||
29. | Sławomir Mlicki | Sabatti 308 Win | 92 | (1X) | 83 | 47 | 222 | (1X) | |||
30. | Dariusz Róża | Savage 12BVSS 308 win | 0 | 12 | 53 | 65 |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Mirosław Małek | NC RADO | 100 | (4X) | 99 | (4X) | 97 | (3X) | 0.807 | 296 | (11X) |
2. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | 99 | (8X) | 98 | (3X) | 97 | (3X) | 0.739 | 294 | (14X) |
3. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/47 | 100 | (5X) | 97 | (2X) | 96 | (2X) | 0.636 | 293 | (9X) |
4. | Rafał Walczowski | 284 Win | 100 | (3X) | 97 | (1X) | 93 | 0.727 | 290 | (4X) | |
5. | Joanna Wilkowski | Terasjanne-Surg 6.5x47 | 94 | (1X) | 95 | (2X) | 98 | (1X) | 0.855 | 287 | (4X) |
6. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284 Shehane | 98 | (5X) | 96 | (1X) | 90 | 1.039 | 284 | (6X) | |
7. | Roman Kurdziel | NC Rado 6.5x47l | 98 | (4X) | 87 | 94 | (1X) | 1.405 | 279 | (5X) | |
8. | Stanisław Karpiński | NC Rado 47x6.5 | 95 | (2X) | 95 | (3X) | 87 | 1.158 | 277 | (5X) | |
9. | Adam Wardęcki | Janczewski Custom 6,5*55 | 97 | (1X) | 96 | (2X) | 84 | 0.741 | 277 | (3X) | |
10. | Adam Skowroński | Bergara HMR 6.5 Creedmoor | 95 | (1X) | 89 | 92 | (2X) | 1.146 | 276 | (3X) | |
11. | Ireneusz Woszczek | .284 Terasjanne | 97 | (3X) | 91 | 87 | (1X) | 0.849 | 275 | (4X) | |
12. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 | 97 | (3X) | 90 | 87 | 0.790 | 274 | (3X) | ||
13. | Adam Sztybór | NC RADO 0,284WIN | 99 | (5X) | 96 | (3X) | 78 | 0.808 | 273 | (8X) | |
14. | Marek Fulbiszewski | Sabatti tactical sport kal. 308 WIN | 94 | 91 | 74 | 259 | |||||
15. | Piotr Królikowski | AXMC | 94 | (1X) | 81 | 72 | 1.573 | 247 | (1X) | ||
16. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | 47 | (1X) | 98 | (3X) | 98 | (3X) | 243 | (7X) | |
17. | Piotr Lalik | 300 Norma M | 91 | 91 | (1X) | 61 | (1X) | 243 | (2X) | ||
18. | Ryszard Srokosz | Savage 338LM | 82 | (2X) | 65 | 88 | (2X) | 1.809 | 235 | (4X) | |
19. | Kamil Nowacki | Sabatti Tactical 6,5x55 SE | 93 | (2X) | 84 | 54 | 231 | (2X) | |||
20. | Dariusz Dziamski | Sabatti 6,5 Creedmoor | 87 | 79 | 12 | 178 |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Wojciech Nowak | Sabatti Str Sport .308 | 99 | (4X) | 99 | (6X) | 98 | (1X) | 0.777 | 296 | (11X) |
2. | Piotr Oleksy | NC RADO 308 | 100 | (4X) | 100 | (2X) | 96 | (1X) | 0.790 | 296 | (7X) |
3. | Ričardas Aliukonis | NC RADO 308WIN | 99 | (5X) | 97 | (3X) | 98 | (5X) | 0.590 | 294 | (13X) |
4. | Bogdan Raczyński | RADO 308 | 98 | (3X) | 98 | (3X) | 98 | (1X) | 0.936 | 294 | (7X) |
5. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | 100 | (4X) | 96 | (2X) | 93 | 0.870 | 289 | (6X) | |
6. | Roman Kurdziel | NC RADO 308W | 99 | (5X) | 93 | (1X) | 94 | (2X) | 1.165 | 286 | (8X) |
7. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 win | 93 | (1X) | 96 | (5X) | 96 | (3X) | 1.057 | 285 | (9X) |
8. | Tomasz B±kowski | 308win | 96 | (3X) | 97 | (3X) | 92 | (1X) | 1.133 | 285 | (7X) |
9. | Adam Sztybór | NC RADO 308win | 98 | (4X) | 91 | (1X) | 95 | (2X) | 1.094 | 284 | (7X) |
10. | Piotr Kuberacki | 308 win | 99 | (3X) | 92 | (1X) | 92 | 0.970 | 283 | (4X) | |
11. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | 99 | (2X) | 94 | (1X) | 90 | 1.277 | 283 | (3X) | |
12. | Krzysztof Kolasiński | Tikka 223rem | 96 | (2X) | 95 | (1X) | 91 | (1X) | 1.132 | 282 | (4X) |
13. | Marcin Kowalski | NC Rado 308W | 98 | (4X) | 89 | (1X) | 93 | (3X) | 1.031 | 280 | (8X) |
14. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | 94 | (1X) | 92 | (2X) | 94 | (2X) | 1.401 | 280 | (5X) |
15. | Grzegorz Szulczyński | Sabatti 308 win | 95 | (2X) | 92 | (1X) | 92 | (3X) | 1.008 | 279 | (6X) |
16. | Andrzej Blok | Sabatti str Sport 308Win | 95 | (2X) | 95 | (3X) | 89 | 1.273 | 279 | (5X) | |
17. | Mariusz Lipski | Tikka T3x Varmint 308Win | 93 | (3X) | 97 | (3X) | 87 | (2X) | 1.476 | 277 | (8X) |
18. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | 92 | (2X) | 89 | (1X) | 96 | (1X) | 1.339 | 277 | (4X) |
19. | Jakub Wyroba | NC Rado 308Win | 98 | (2X) | 97 | (1X) | 80 | 1.135 | 275 | (3X) | |
20. | Katarzyna Wyroba | Savage 12FTR 308 Win | 98 | (2X) | 90 | (1X) | 86 | (1X) | 1.148 | 274 | (4X) |
21. | Konrad Włodarczyk | Sabatti | 94 | (1X) | 90 | 90 | (3X) | 1.412 | 274 | (4X) | |
22. | Michał Olender | Tikka T3X TAC A1 | 98 | (2X) | 90 | (3X) | 85 | (1X) | 1.524 | 273 | (6X) |
23. | Sławomir Mlicki | Sabatti 308Win | 91 | (2X) | 91 | (2X) | 90 | 1.062 | 272 | (4X) | |
24. | Mirosław MoĽdzierz | CZ557 308 | 94 | (2X) | 87 | (1X) | 90 | 1.440 | 271 | (3X) | |
25. | Jan Kita | Savage F/TR | 88 | 90 | 93 | (2X) | 1.198 | 271 | (2X) | ||
26. | Joanna Wyroba | Savage 12FTR 308 Win | 96 | (2X) | 94 | (1X) | 80 | 1.087 | 270 | (3X) | |
27. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | 97 | (2X) | 91 | (2X) | 75 | 1.629 | 263 | (4X) | |
28. | Paweł Kolasiński | Tikka 223rem | 97 | (2X) | 79 | 79 | 255 | (2X) | |||
29. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage 10FCP HS 308Win | 90 | (1X) | 79 | 85 | 1.504 | 254 | (1X) | ||
30. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | 89 | (2X) | 84 | 80 | (1X) | 1.672 | 253 | (3X) | |
31. | Dariusz Dziamski | Savage 12 FTR 308 Win | 90 | (1X) | 78 | 64 | 1.937 | 232 | (1X) | ||
Zdzisław Ławniczek | savage 12 ftr 308 | DQ | DQ | DQ | DQ |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Petr Novak | Kelbly 6,5/47 | 100 | (7X) | 100 | (5X) | 99 | (3X) | 0.591 | 299 | (15X) |
2. | Mirosław Małek | NC RADO | 99 | (5X) | 100 | (5X) | 97 | (5X) | 0.568 | 296 | (15X) |
3. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 6x47 | 99 | (4X) | 98 | (1X) | 99 | (5X) | 0.622 | 296 | (10X) |
4. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 | 98 | (4X) | 98 | (2X) | 100 | (3X) | 0.654 | 296 | (9X) |
5. | Libor Havlią | Kelbly GrizzlyII 7SAUM | 99 | (3X) | 98 | (6X) | 98 | (2X) | 0.904 | 295 | (11X) |
6. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/47 | 99 | (5X) | 97 | (2X) | 97 | (3X) | 0.747 | 293 | (10X) |
7. | Piotr Oleksy | NC RADO 6,5x47 | 98 | (4X) | 95 | 99 | (2X) | 0.738 | 292 | (6X) | |
8. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | 99 | (5X) | 96 | (3X) | 96 | (2X) | 0.866 | 291 | (10X) |
9. | Michał Olender | Barnard 6,5x55SE | 100 | (9X) | 95 | (2X) | 95 | (2X) | 0.781 | 290 | (13X) |
10. | Joanna Wilkowski | Dolphin 6x47 | 97 | (3X) | 94 | (1X) | 97 | (2X) | 0.816 | 288 | (6X) |
11. | Lada Hrbáčková | Kelbly F-Panda 6.5x47 Lapua | 100 | (3X) | 94 | (1X) | 94 | 0.558 | 288 | (4X) | |
12. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | 98 | (5X) | 96 | 93 | (1X) | 0.899 | 287 | (6X) | |
13. | Bogdan Raczyński | CZ 550 | 98 | (5X) | 94 | (1X) | 94 | (2X) | 1.020 | 286 | (8X) |
14. | Adam Wardęcki | Janczewski Custom 6,5x55 | 99 | (3X) | 97 | (3X) | 90 | (1X) | 0.897 | 286 | (7X) |
15. | Jan Sykora | Dolphin 6.5 Creedmoor | 99 | (2X) | 94 | (2X) | 92 | (2X) | 0.747 | 285 | (6X) |
16. | Paweł Radoliński | 6BR | 93 | (2X) | 97 | (3X) | 95 | 0.805 | 285 | (5X) | |
17. | Ireneusz Woszczek | .284 Terasjanne | 93 | (1X) | 96 | (3X) | 95 | (3X) | 0.868 | 284 | (7X) |
18. | Robert Kowalewski | cz 550 6.5x55 | 99 | (3X) | 99 | (3X) | 86 | 0.908 | 284 | (6X) | |
19. | Michał Harenża | 6,5 | 93 | 95 | (2X) | 95 | (1X) | 0.896 | 283 | (3X) | |
20. | Jacek Jankowski | Sabatti 6,5x55 | 96 | (2X) | 91 | (2X) | 91 | (1X) | 1.934 | 278 | (5X) |
21. | Stanisław Karpiński | NC Rado 47x6.5 | 99 | (4X) | 82 | (1X) | 95 | 0.871 | 276 | (5X) | |
22. | Łukasz Łapta¶ | Keppeler 6mm BR | 93 | (2X) | 91 | 82 | 0.861 | 266 | (2X) | ||
23. | Zdzisław Ławniczek | savage 6,5x47 | 89 | 86 | 82 | 0.944 | 257 | ||||
24. | Dariusz Dziamski | Savage 12 F-Class 6BR | 87 | 75 | (1X) | 57 | 219 | (1X) |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Petr Mothejl | Kelbly 7 RSAUM | 99 | (6X) | 95 | (1X) | 94 | 0.992 | 288 | (7X) | |
2. | Piotr Onych | Janczewski 338 | 93 | 96 | (4X) | 92 | (3X) | 1.147 | 281 | (7X) | |
3. | Wiesław Wyroba | NC Rado 338LM | 98 | (3X) | 96 | (2X) | 87 | (2X) | 1.345 | 281 | (7X) |
4. | Michał Jaroszyński-Wolfram | Surgeon 338 LM | 94 | (1X) | 92 | 91 | 1.057 | 277 | (1X) | ||
5. | Kacper ¦lęzak | 338lm | 95 | (1X) | 87 | (1X) | 94 | (3X) | 1.309 | 276 | (5X) |
6. | Piotr Narloch | Barnard 338 | 95 | (3X) | 91 | 90 | 0.893 | 276 | (3X) | ||
7. | Maciej Halladin | CDX-33 .338LM | 90 | 94 | (3X) | 87 | 1.714 | 271 | (3X) | ||
8. | Ryszard Srokosz | Savage 338LM | 93 | 87 | 86 | 1.721 | 266 | ||||
9. | Kamil Bania | 338 | 88 | (1X) | 80 | 88 | (1X) | 0.979 | 256 | (2X) | |
10. | Piotr Lalik | 300 Norma M | 92 | (2X) | 84 | (2X) | 70 | (1X) | 246 | (5X) | |
11. | Piotr Królikowski | AXMC | 91 | 83 | 68 | 1.585 | 242 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Jakub Sidorowicz | 90 | 1.684 | Stag Arms 10 - 6,5 CM | KAHLES K318i | |||
2. | Kamil Bania | 87 | (1X) | 2.365 | Lancer 6,5 creedmoor | Delta Optical | ||
3. | Artur Kamiński | 73 | (1X) | JP .308 Win | NF | |||
4. | Ryszard Srokosz | 72 | 1.868 | Lancer 6.5CM | Nightforce Competition | |||
5. | Dariusz Grzybowski | 71 | 1.451 | MSR10 | Delta Optical Stryker | |||
6. | Michał Szczyrek | 37 | STAG | Vortex | ||||
6. | Michał Wodnicki | 37 | DB10 6,5 CM | DOT MCZ II | ||||
8. | Maciej Halladin | 24 | OA-10 .308 Win | Pan Lupa 5x25 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Andrej Aidamovic | 94 | (2X) | 0.962 | Dolfin 308 win | March 10x60 High master | ||
2. | Ričardas Aliukonis | 94 | (1X) | 1.019 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
3. | Piotr Oleksy | 93 | (1X) | 1.139 | NC RADO | NF Competition | ||
4. | Piotr Królikowski | 85 | 1.816 | Styer Manliccher 308 WIN | NF | |||
5. | Marek Rydz | 83 | 2.064 | Tikka | NF | |||
6. | Mirosław Małek | 80 | 0.853 | NC RADO | Nightforce | |||
7. | Grzegorz Gładyszewski | 79 | 1.402 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | |||
8. | Michał Kolańczyk | 79 | 2.650 | SSG04 308 | SB | |||
9. | Jerzy Rozlucki | 78 | 1.609 | TRG .308 | Vortex Razor | |||
10. | Grzegorz Górkiewicz | 73 | 2.098 | 308 Win. | Nightforce | |||
11. | Piotr Kies | 70 | 1.684 | .308 | Vortex | |||
12. | Bogdan Raczyński | 69 | 1.147 | RADO 308 | NF | |||
13. | Robert Żabicki | 69 | 1.207 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | |||
14. | Jakub Sidorowicz | 67 | 1.252 | Remington 700 RDC - .308win | NIGHTFORCE ATACR 7-35/56 | |||
15. | Tomasz B±kowski | 64 | 308 win | SB 12-50x56 | ||||
15. | Michał Szczyrek | 64 | ||||||
17. | Roman Kurdziel | 62 | 2.887 | NC Rado 308W | NF | |||
18. | Jan Malek | 57 | CZ750 .308win | vortex | ||||
19. | Adam Sztybór | 19 | NC RADO 308win | NF | ||||
20. | Agnieszka Mituniewicz | 0 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Mothejl | 96 | 0.996 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/56 | |||
2. | Jerzy Rozlucki | 93 | (2X) | 1.008 | Victrix .284 | NF | ||
3. | Roman Kurdziel | 93 | 0.692 | NC Rado 6.5x47l | Nf | |||
4. | Mirosław Małek | 91 | (1X) | 0.756 | NC RADO | Nightforce | ||
5. | Jacek Dorszewicz | 90 | 0.974 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | |||
6. | Janusz Stępniewski | 88 | (1X) | 0.861 | 6,5x55 | 8-32x56 | ||
7. | Piotr Wilkowski | 86 | 1.244 | Terasjanne 284 Shehane | March 5-40 | |||
8. | Ireneusz Woszczek | 82 | 0.981 | .284 Terasjanne | 15x50 | |||
9. | Rafał Walczowski | 81 | 1.075 | 284 Win | NF | |||
10. | Joanna Wilkowski | 78 | (1X) | 1.320 | Terasjanne-Surg 6.5x47 | March 5-40 | ||
11. | Adam Sztybór | 77 | 1.365 | NC RADO 0,284WIN | NF | |||
12. | Stanisław Karpiński | 77 | 1.478 | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 | |||
13. | Adam Wardęcki | 75 | 1.139 | Janczewski Custom 6,5*55 | 6,5*55 | |||
14. | Piotr Królikowski | 75 | 1.857 | AXMC | March | |||
15. | Kamil Nowacki | 66 | 1.632 | Sabatti Tactical 6,5x55 SE | Vortec 15-60 | |||
16. | Marek Fulbiszewski | 56 | Sabatti tactical sport kal. 308 WIN | Competition 15-55x52 FCR1 nightforc | ||||
17. | Ryszard Srokosz | 6 | Savage 338LM | Nightforce Competition |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Michał Szczyrek | 95 | (1X) | 0.857 | ||||
2. | Piotr Oleksy | 95 | (1X) | 1.008 | NC RADO 308 | NF Competition | ||
3. | Ričardas Aliukonis | 93 | (1X) | 0.891 | NC RADO 308WIN | MARCH 8/60 | ||
4. | Grzegorz Szulczyński | 91 | 1.372 | Sabatti 308 win | 15/60x52 | |||
5. | Michał ¦ledzik | 90 | 1.609 | Dolphin 308 | Nightforce | |||
6. | Mariusz Lipski | 89 | 1.365 | Tikka T3x Varmint 308Win | Delta Titanium | |||
7. | Andrej Aidamovic | 86 | (1X) | 1.459 | Dolfin 308 win | 10x60 March High master | ||
8. | Sławomir Mlicki | 86 | 1.395 | Sabatti 308Win | Vortex | |||
9. | Marcin Kowalski | 85 | (1X) | NC Rado 308W | NF | |||
10. | Grzegorz Gładyszewski | 84 | 1.880 | Sabatti 308 Win | Vortex GE 15-60x52 | |||
11. | Adam Sztybór | 83 | 1.647 | NC RADO 308win | NF | |||
12. | Robert Żabicki | 82 | 1.346 | Sabatti .308 | Vortex Golden Eagle 15-60 | |||
13. | Tomasz B±kowski | 82 | 1.590 | 308win | SB 12-50x56 | |||
14. | Wojciech Nowak | 81 | 1.147 | Sabatti Str Sport .308 | Vortex Golden eagle hd | |||
15. | Bogdan Raczyński | 79 | 0.947 | RADO 308 | NF | |||
16. | Roman Kurdziel | 78 | 1.733 | NC RADO 308W | Nf | |||
17. | Agnieszka Mituniewicz | 77 | 1.575 | Sabbati Tactical Desert 308w | delta optical Stryker 5-50x56 sfp | |||
18. | Zdzisław Ławniczek | 71 | 2.060 | savage 12 ftr 308 | sightron 8-50x60 | |||
19. | Mirosław MoĽdzierz | 66 | CZ557 308 | 4 x30 | ||||
20. | Jakub Wyroba | 47 | NC Rado 308Win | NF | ||||
21. | Mirosław Radecki | 46 | HOWA 1500 308 WIN | DOT 4.5-30X50 | ||||
22. | Katarzyna Wyroba | 20 | Savage 12FTR 308 Win | Kahles | ||||
23. | Mariusz Wójcik | 16 | Savage 308 | Nightforce Competition |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Mirosław Małek | 97 | (4X) | 0.944 | NC RADO | Nightforce | ||
2. | Jan Sykora | 97 | 0.861 | Dolphin 6.5 Creedmoor | NF | |||
3. | Lada Hrbáčková | 94 | (3X) | 0.906 | Kelbly F-Panda 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition 15-55x52 | ||
4. | Jerzy Rozlucki | 93 | (2X) | 0.820 | Victrix .284 | NF | ||
5. | Joanna Wilkowski | 92 | (2X) | 0.801 | Dolphin 6x47 | March 5-40 | ||
6. | Ireneusz Woszczek | 92 | (2X) | 0.951 | .284 Terasjanne | 15x50 | ||
7. | Piotr Wilkowski | 92 | (1X) | 0.914 | Terasjanne 6x47 | March 5-40 | ||
8. | Janusz Stępniewski | 90 | (1X) | 1.147 | 6,5x55 | 8-32x56 | ||
9. | Adam Wardęcki | 90 | 1.196 | Janczewski Custom 6,5x55 | NF | |||
10. | Michał Harenża | 89 | (1X) | 1.147 | 6,5 | March | ||
11. | Jacek Dorszewicz | 88 | 1.560 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | |||
12. | Piotr Oleksy | 87 | 0.989 | NC RADO 6,5x47 | NF Competition | |||
13. | Zdzisław Ławniczek | 87 | 1.075 | savage 6,5x47 | march 8-80x56 | |||
14. | Petr Novak | 84 | (2X) | 0.801 | Kelbly 6,5/47 | NF competition | ||
15. | Petr Mothejl | 83 | 1.053 | Kelbly 6,5/47 | March 8-80/47 | |||
16. | Bogdan Raczyński | 82 | 1.267 | CZ 550 | VORTEX | |||
17. | Libor Havlią | 79 | 1.075 | Kelbly GrizzlyII 7SAUM | Nightforce NXS12-42x56 | |||
Stanisław Karpiński | awaria | NC Rado 47x6.5 | NF Competition 12-55x50 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie [MOA] |
Broń | Luneta | |||
1. | Kacper ¦lęzak | 93 | (1X) | 1.485 | 338lm | Khales | ||
2. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 92 | 1.177 | Surgeon 338 LM | NF | |||
3. | Kamil Bania | 90 | (3X) | 1.722 | 338 | Vortex | ||
4. | Petr Mothejl | 90 | (2X) | 1.278 | Kelbly 7 RSAUM | 8-80/56 | ||
5. | Maciej Halladin | 86 | (1X) | 1.609 | CDX-33 .338LM | Pan Lupa ale młodszy | ||
6. | Piotr Onych | 84 | 1.293 | Janczewski 338 | March 8-80 | |||
7. | Piotr Królikowski | 75 | 2.135 | AXMC | March | |||
8. | Ryszard Srokosz | 74 | Savage 338LM | Nightforce Competiton | ||||
9. | Wiesław Wyroba | 18 | NC Rado 338LM | S&B |
NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.286 MOA |
Michał Olender na dystansie 300 m w klasie Open |
Komisja sędziowska: |
Delegat Techniczny PZSS LACHMAN Olaf s.kl.P (0563/P/12)
|