XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Sylwiusz Bajraszewski | Janczewski Custom 6,5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 6 | zm. 1 / st. 6 |
2. | Błażej Domański | Stag Varminter .223 | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 15 | |
3. | Błażej Domański | Lancer L30 6.5 Cr | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 1 / st. 11 |
4. | Dariusz Grzybowski | Savage MSR10 6.5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 10 | zm. 1 / st. 10 |
5. | Tomasz Jastrząbek | Lancer 6.5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
6. | Tomasz Jastrząbek | Custom 308 | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 16 | zm. 2 / st. 12 |
7. | Artur Kamiński | JP 308 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 7 | zm. 1 / st. 7 |
8. | Michał Kolańczyk | Stag 10 6.5 CM | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 12 | |
9. | Paweł Konecki | JP LRP-07 6.5CRM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 8 | zm. 1 / st. 8 |
10. | Emil Leszczyński | HK MR 308 | Semi-Auto | - | zm. 1 / st. 2 | |
11. | Artur Mazurkiewicz | Lancer L30 6.5Cm | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 4 | zm. 1 / st. 4 |
12. | Mirosław Moździerz | STAG ARMS 6,5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 13 | zm. 1 / st. 2 |
13. | Piotr Narloch | Msr | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 11 | |
14. | Josef Prochazka | JP 308Win | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 9 | zm. 1 / st. 9 |
15. | Marek Pyka | 6.5 CM | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 14 | |
16. | Marek Pyka | NA308 WIN | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 14 | |
17. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5 Cm | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 5 |
18. | Igor Stefanowski | 6,5 CM JP | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 1 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | 308 win Dolfin | Sniper | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 3 / st. 12 |
2. | Bartosz Bacia | 6.5 | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 14 | |
3. | Tomasz Badura | Dolphin .308 WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 2 / st. 7 |
4. | Tomasz Badura | Terasjanne .308 WIN | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 7 | zm. 5 / st. 7 |
5. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308 Win | Sniper | - | zm. 4 / st. 8 | |
6. | Szymon Brzyski | REPETIER 300 NM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 4 / st. 10 |
7. | Marek Dajczak | DCR .308 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 10 | zm. 5 / st. 8 |
8. | Sebastian Domarecki | Steyr Mannlicher 308 W | Sniper | - | zm. 3 / st. 5 | |
9. | Jacek Dorszewicz | Terasjanne 6 Dasher | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
10. | Marek Fulbiszewski | Sabatti Tactical 308 WIN | Sniper | - | zm. 3 / st. 13 | |
11. | Dariusz Grzybowski | Savage 110 Elite | Sniper | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 3 / st. 3 |
12. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 2 | zm. 5 / st. 2 |
13. | Karol Henger | Tikka T3X .308 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 12 | zm. 2 / st. 10 |
14. | Karol Henger | Lufy PL .284 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 12 | zm. 3 / st. 10 |
15. | Wojciech Jagielski | .308 Schultz&Larsen TAC | Sniper | tak | zm. 5 / st. 6 | zm. 4 / st. 6 |
16. | Stanisław Karpinski | Cust. Lufy.pl Win 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 2 / st. 2 |
17. | Stanisław Karpinski | NC Rado 300 WSM | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 2 | zm. 3 / st. 2 |
18. | Piotr Kies | DCR .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
19. | Piotr Kies | 6,5 | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 1 | |
20. | Michał Kolańczyk | Sabatti 308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 12 | |
21. | Sławomir Kopyś | Sabatti 308WIN | Sniper | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
22. | Sławomir Kopyś | 300 PRC Lufy.pl | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 6 | zm. 4 / st. 2 |
23. | Roman Kurdziel | 308W Victrix | Sniper | tak | zm. 2 / st. 9 | zm. 2 / st. 9 |
24. | Roman Kurdziel | 286 NC Rado | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 9 | zm. 5 / st. 6 |
25. | Emil Leszczyński | Sabatti STR Sport 6.5 Creed | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 1 | |
26. | Uldis Markuss | Remington 700 6,5x55 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 3 / st. 9 |
27. | Mirosław Małek | NC RADO 308Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 3 / st. 8 |
28. | Mirosław Małek | NC RADO 284Win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 4 / st. 8 |
29. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | Sniper | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 4 / st. 5 |
30. | Agnieszka Mituniewicz | NCRado | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 5 / st. 5 |
31. | Sławomir Mlicki | 308W | Sniper | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 3 / st. 11 |
32. | Petr Mothejl | Kelbly, 6,5/284 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
33. | Mirosław Moździerz | Tikka TAC1 | Sniper | - | zm. 4 / st. 5 | |
34. | Wojciech Nowak | Sabatti STR .308 Win. | Sniper | tak | zm. 4 / st. 14 | zm. 4 / st. 11 |
35. | Jarosław Pękala | Tikka T3x Tac .308 | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 14 | |
36. | Mariusz Piąstka | Terasjanne 284 win | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 6 | |
37. | Tomasz Piątek | CZ 550 .284 win | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 16 | zm. 4 / st. 12 |
38. | Janne Pietiläinen | Terasjanne .284 | SniperOpen | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 2 / st. 1 |
39. | Konrad Półtorak | CZ557 Varmint | Sniper | - | zm. 5 / st. 16 | |
40. | Josef Prochazka | Kelbly 308Win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 9 | zm. 2 / st. 8 |
41. | Josef Prochazka | Kelbly 6,5x47L | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 3 / st. 7 |
42. | Bogdan Raczyński | CZ 555 308 W | Sniper | - | zm. 3 / st. 10 | |
43. | Bogdan Raczyński | CZ 550 7 mm | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 10 | |
44. | Hubert Rawski | NC Rado 308 W | Sniper | - | zm. 3 / st. 6 | |
45. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 15 | |
46. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 13 | |
47. | Andrzej Srokosz | Savage 12FTR .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 7 | zm. 4 / st. 7 |
48. | Ryszard Srokosz | lufy.com.pl 338LM | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 2 / st. 5 |
49. | Jan Sykora | Piroarms/308W | Sniper | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 2 / st. 6 |
50. | Jan Sykora | Dolphin/6.5CM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 7 | zm. 3 / st. 6 |
51. | Stanisław Szałaśny | SAKO TRG 308WIN | Sniper | - | zm. 3 / st. 15 | |
52. | Artur Szczepaniak | Custom Lothar Walther 223 rem | Sniper | - | zm. 5 / st. 13 | |
53. | Michał Szczyrek | Tikka T3x .223 Rem | Sniper | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 5 / st. 1 |
54. | Adam Sztybór | NC RADO 284WIN | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 2 / st. 11 |
55. | Grzegorz Szulczyński | 308 win | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 12 | zm. 4 / st. 9 |
56. | Joanna Wilkowska | 6x47L | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 5 / st. 4 |
57. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284/6x47L | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 4 / st. 4 |
58. | Marcin Woszczak | JC Wozzy 6,5 CM | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 5 | |
59. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne 284 WIN | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 2 | zm. 4 / st. 1 |
60. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 11 | |
61. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 284 | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 11 | |
62. | Robert Zabicki | Sabatti .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 3 | zm. 4 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 16 | zm. 8 / st. 12 |
2. | Andrej Aidamovic | Dolfin 300WSM | Open | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 6 / st. 12 |
3. | Tomasz Badura | Dolphin .308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 9 / st. 7 |
4. | Tomasz Badura | Terasjanne .308 WIN | Open | tak | zm. 6 / st. 7 | zm. 7 / st. 7 |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden Custom | F/TR | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 8 / st. 6 |
6. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | Open | tak | zm. 7 / st. 6 | zm. 6 / st. 6 |
7. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 8 / st. 8 |
8. | Szymon Brzyski | REPETIER 284 WIN | Open | tak | zm. 6 / st. 12 | zm. 6 / st. 11 |
9. | Marek Dajczak | DCR .308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 9 / st. 12 |
10. | Jacek Dorszewicz | Terasjanne 6 Dasher | Open | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 9 / st. 3 |
11. | Marek Fulbiszewski | Sabatti Tactical 308WIN | F/TR | - | zm. 6 / st. 15 | |
12. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 6 / st. 2 |
13. | Karol Henger | Lufy PL .284 | Open | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 9 / st. 2 |
14. | Robert Hordyński | Sabatti 308Win | F/TR | - | zm. 6 / st. 4 | |
15. | Wojciech Jagielski | .308 Schultz&Larsen TAC | F/TR | tak | zm. 8 / st. 6 | zm. 8 / st. 9 |
16. | Stanisław Karpinski | Cust. Lufy.pl Win 308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 7 / st. 4 |
17. | Stanisław Karpinski | NC Rado 300 WSM | Open | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 9 / st. 5 |
18. | Jan Kita | 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 9 / st. 1 |
19. | Michał Kolańczyk | Sabatti | F/TR | - | zm. 7 / st. 12 | |
20. | Sławomir Kopyś | 6,5 Creadmore | Open | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 7 / st. 3 |
21. | Marcin Kowalski | NC Rado 308W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 5 | zm. 8 / st. 5 |
22. | Dariusz Lasek | NC Rado 284 | Open | - | zm. 9 / st. 11 | |
23. | Emil Leszczyński | Sabatti STR Sport 6.5 Creed | Open | - | zm. 10 / st. 16 | |
24. | Uldis Markuss | Remington 700 6,5x55 | Open | tak | zm. 6 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
25. | Jan Małek | CZ70 .308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 7 / st. 2 |
26. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | F/TR | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 9 / st. 6 |
27. | Sławomir Mlicki | 308W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 13 | zm. 7 / st. 11 |
28. | Marek Morawiec | DC | Open | - | zm. 9 / st. 14 | |
29. | Petr Mothejl | Kelbly, 6,5/284 | Open | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
30. | Mirosław Moździerz | Tikka TAC1 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 6 / st. 4 |
31. | Piotr Narloch | AE | F/TR | - | zm. 7 / st. 9 | |
32. | Petr Novák | Kelbly, 6,5/47 | Open | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 6 / st. 8 |
33. | Wojciech Nowak | Sabatti STR .308 Win. | F/TR | tak | zm. 6 / st. 16 | zm. 7 / st. 12 |
34. | Marek Papros | Savage F/TR | F/TR | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 7 / st. 6 |
35. | Mariusz Piąstka | Terasjanne 284 win | Open | - | zm. 6 / st. 8 | |
36. | Tomasz Piątek | CZ 550 .284 win | Open | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 9 / st. 8 |
37. | Janne Pietiläinen | Teräsjänne 284 | Open | tak | zm. 9 / st. 15 | zm. 9 / st. 11 |
38. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage 10FCP 308win | F/TR | - | zm. 6 / st. 13 | |
39. | Josef Prochazka | Kerlbly 308 Win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 15 | zm. 10 / st. 12 |
40. | Josef Prochazka | Kelbly 6.5x47L | Open | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 9 / st. 10 |
41. | Bogdan Raczyński | CZ 555 308 W | F/TR | tak | zm. 6 / st. 10 | zm. 7 / st. 10 |
42. | Bogdan Raczyński | CZ 550 7 mm | Open | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 8 / st. 10 |
43. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | F/TR | - | zm. 8 / st. 9 | |
44. | Hubert Rawski | NC Rado 308 W | F/TR | - | zm. 6 / st. 6 | |
45. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | F/TR | - | zm. 9 / st. 9 | |
46. | Jerzy Rozłucki | Victrix .284 | Open | - | zm. 8 / st. 15 | |
47. | Andrzej Srokosz | Savage 12FTR .308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 7 | zm. 8 / st. 7 |
48. | Igor Stefanowski | NC RADO | Open | tak | zm. 7 / st. 1 | zm. 6 / st. 1 |
49. | Jan Sykora | Piroarms/308W | F/TR | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 6 / st. 5 |
50. | Jan Sykora | Dolphin/6.5CM | Open | tak | zm. 8 / st. 11 | zm. 7 / st. 5 |
51. | Artur Szczepaniak | 12 F/TR 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 13 | zm. 6 / st. 10 |
52. | Michał Szczyrek | Tikka T3x, 223Rem | F/TR | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 7 / st. 1 |
53. | Adam Sztybór | TERASJANNE 284 | Open | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 10 / st. 11 |
54. | Grzegorz Szulczyński | 308 WIN | Open | tak | zm. 7 / st. 15 | zm. 8 / st. 11 |
55. | Krzysztof Tuliński | 243WIN | Open | tak | zm. 6 / st. 11 | zm. 7 / st. 8 |
56. | Michał Tuzinowski | SABATTI 308WIN | F/TR | - | zm. 8 / st. 8 | |
57. | Joanna Wilkowska | 6x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 9 / st. 4 |
58. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284 6x47L | Open | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 8 / st. 4 |
59. | Marcin Woszczak | JC Wozzy 6,5CM | Open | - | zm. 8 / st. 4 | |
60. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne 284 WIN | Open | tak | zm. 9 / st. 2 | zm. 8 / st. 1 |
61. | Jakub Wyroba | NC Rado | F/TR | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 8 / st. 2 |
62. | Katarzyna Wyroba | Savage | F/TR | tak | zm. 8 / st. 12 | zm. 7 / st. 9 |
63. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 14 | |
64. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 284 | Open | - | zm. 8 / st. 14 | |
65. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 3 | zm. 8 / st. 3 |
66. | Robert Żabicki | Sabatti 6,5x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 2 | zm. 6 / st. 3 |
67. | Łukasz Żychiewicz | Savage F/TR .308 Win | F/TR | - | zm. 6 / st. 3 | |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Szymon Brzyski | UNIQUE ALPINE 338 LM | tak | zm. 10 / st. 13 | zm. 10 / st. 9 |
2. | Paweł Konecki | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | tak | zm. 10 / st. 6 | zm. 9 / st. 9 |
3. | Sławomir Kopyś | 300 PRC Lufypl | tak | zm. 10 / st. 14 | zm. 10 / st. 2 |
4. | Artur Mazurkiewicz | PGW Defense Timberwolf 338LM | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 10 / st. 4 |
5. | Jan Małek | SAKO TRG .338 Lapua Magnum | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 10 / st. 3 |
6. | Mirosław Małek | ASH Walkure 300NM | tak | zm. 10 / st. 8 | zm. 10 / st. 8 |
7. | Marek Morawiec | DC 300PRC | - | zm. 10 / st. 2 | |
8. | Petr Mothejl | Kelbly, 7 RSAUM | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 10 / st. 7 |
9. | Piotr Narloch | DCR | - | zm. 10 / st. 12 | |
10. | Przemysław Sekulski | Blaser 338lm | tak | zm. 10 / st. 9 | zm. 10 / st. 6 |
11. | Włodzimierz Smyk | Unique Alpine 338LM | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 10 / st. 10 |
12. | Ryszard Srokosz | lufy.com.pl 338LM | tak | zm. 10 / st. 5 | zm. 10 / st. 5 |
13. | Wiesław Wyroba | NC RADO | tak | zm. 10 / st. 1 | zm. 10 / st. 1 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 09-04 08:00 |
1. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
2. Emil Leszczyński (Semi-Auto) 3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen) 4. Artur Mazurkiewicz (Semi-AutoOpen) 5. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen) 6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen) 7. Artur Kamiński (Semi-Auto) 8. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen) |
9. Josef Prochazka (Semi-Auto)
10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen) 11. Piotr Narloch (Semi-AutoOpen) 12. Michał Kolańczyk (Semi-AutoOpen) 13. Mirosław Moździerz (Semi-AutoOpen) 14. Marek Pyka (Semi-AutoOpen) 15. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) 16. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 09-04 08:42 |
1. Emil Leszczyński (SniperOpen)
2. Stanisław Karpinski (SniperOpen) 3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 4. Sławomir Kopyś (Sniper) 5. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 6. Mariusz Piąstka (SniperOpen) 7. Tomasz Badura (SniperOpen) 8. Mirosław Małek (SniperOpen) |
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Marek Dajczak (Sniper) 11. Adam Sztybór (SniperOpen) 12. Karol Henger (Sniper) 13. Jerzy Rozlucki (SniperOpen) 14. Marek Pyka (Semi-Auto) 15. Błażej Domański (Semi-Auto) 16. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto) |
seria 3 | 09-04 09:24 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Stanisław Karpinski (Sniper) 3. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen) 4. Petr Mothejl (SniperOpen) 5. Sebastian Domarecki (Sniper) 6. Hubert Rawski (Sniper) 7. Tomasz Badura (Sniper) 8. Mirosław Małek (Sniper) |
9. Uldis Markuss (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Szymon Brzyski (SniperOpen) 12. Karol Henger (SniperOpen) 13. Marek Fulbiszewski (Sniper) 14. Jarosław Pękala (SniperOpen) 15. Stanisław Szałaśny (Sniper) 16. Andrej Aidamovic (Sniper) |
seria 4 | 09-04 10:06 |
1. Piotr Kies (SniperOpen)
2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen) 3. Robert Zabicki (Sniper) 4. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 5. Mirosław Moździerz (Sniper) 6. Sławomir Kopyś (SniperOpen) 7. Andrzej Srokosz (Sniper) 8. Andrzej Blok (Sniper) |
9. Josef Prochazka (Sniper)
10. Jan Sykora (Sniper) 11. Konrad Włodarczyk (Sniper) 12. Michał Kolańczyk (Sniper) 13. Sławomir Mlicki (Sniper) 14. Wojciech Nowak (Sniper) 15. Jerzy Rozlucki (Sniper) 16. Tomasz Piątek (SniperOpen) |
seria 5 | 09-04 10:48 |
1. Michał Szczyrek (Sniper)
2. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 3. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) 4. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 5. Marcin Woszczak (SniperOpen) 6. Wojciech Jagielski (Sniper) 7. Jan Sykora (SniperOpen) 8. Josef Prochazka (SniperOpen) |
9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (SniperOpen) 11. Konrad Włodarczyk (SniperOpen) 12. Grzegorz Szulczyński (SniperOpen) 13. Artur Szczepaniak (Sniper) 14. Bartosz Bacia (SniperOpen) 15. Dariusz Grzybowski (Sniper) 16. Konrad Półtorak (Sniper) |
seria 6 | 09-04 11:30 |
1. Michał Szczyrek (F/TR)
2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 3. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 4. Robert Hordyński (F/TR) 5. Piotr Wilkowski (Open) 6. Hubert Rawski (F/TR) 7. Tomasz Badura (Open) 8. Mariusz Piąstka (Open) |
9. Uldis Markuss (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Krzysztof Tuliński (Open) 12. Szymon Brzyski (Open) 13. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR) 14. Sławomir Kopyś (Open) 15. Marek Fulbiszewski (F/TR) 16. Wojciech Nowak (F/TR) |
seria 7 | 09-04 12:37 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Robert Żabicki (Open) 3. Jan Małek (F/TR) 4. Stanisław Karpinski (F/TR) 5. Joanna Wilkowska (Open) 6. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 7. Tomasz Badura (F/TR) 8. Andrzej Blok (F/TR) |
9. Piotr Narloch (F/TR)
10. Marek Dajczak (F/TR) 11. Jan Sykora (F/TR) 12. Michał Kolańczyk (F/TR) 13. Artur Szczepaniak (F/TR) 14. Konrad Włodarczyk (F/TR) 15. Grzegorz Szulczyński (Open) 16. Andrej Aidamovic (Open) |
seria 8 | 09-04 13:44 |
1. Jakub Wyroba (F/TR)
2. Mirosław Moździerz (F/TR) 3. Jacek Dorszewicz (Open) 4. Marcin Woszczak (Open) 5. Marcin Kowalski (F/TR) 6. Wojciech Jagielski (F/TR) 7. Andrzej Srokosz (F/TR) 8. Michał Tuzinowski (F/TR) |
9. Mirosław Radecki (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Jan Sykora (Open) 12. Katarzyna Wyroba (F/TR) 13. Sławomir Mlicki (F/TR) 14. Konrad Włodarczyk (Open) 15. Jerzy Rozłucki (Open) 16. Andrej Aidamovic (F/TR) |
seria 9 | 09-04 14:51 |
1. Jan Kita (F/TR)
2. Ireneusz Woszczek (Open) 3. Robert Żabicki (F/TR) 4. Stanisław Karpinski (Open) 5. Marek Papros (F/TR) 6. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 7. Petr Mothejl (Open) 8. Petr Novák (Open) |
9. Jerzy Rozlucki (F/TR)
10. Karol Henger (Open) 11. Dariusz Lasek (Open) 12. Tomasz Piątek (Open) 13. Josef Prochazka (Open) 14. Marek Morawiec (Open) 15. Janne Pietiläinen (Open) 16. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) |
seria 10 | 09-04 15:58 |
1. Wiesław Wyroba (Magnum)
2. Marek Morawiec (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Artur Mazurkiewicz (Magnum) 5. Ryszard Srokosz (Magnum) 6. Paweł Konecki (Magnum) 7. Petr Mothejl (Magnum) 8. Mirosław Małek (Magnum) |
9. Przemysław Sekulski (Magnum)
10. Włodzimierz Smyk (Magnum) 11. Adam Sztybór (Open) 12. Piotr Narloch (Magnum) 13. Szymon Brzyski (Magnum) 14. Sławomir Kopyś (Magnum) 15. Josef Prochazka (F/TR) 16. Emil Leszczyński (Open) |
09-04 17:05 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 10-04 08:30 |
1.
2. Mirosław Moździerz (Semi-AutoOpen) 3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen) 4. Artur Mazurkiewicz (Semi-AutoOpen) 5. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen) 6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen) |
7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
8. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen) 9. Josef Prochazka (Semi-Auto) 10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen) 11. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) 12. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 10-04 08:52 |
1. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
2. Stanisław Karpinski (Sniper) 3. 4. Sławomir Kopyś (Sniper) 5. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 6. Jan Sykora (Sniper) |
7. Tomasz Badura (Sniper)
8. Josef Prochazka (Sniper) 9. Roman Kurdziel (Sniper) 10. Karol Henger (Sniper) 11. Adam Sztybór (SniperOpen) 12. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto) |
seria 3 | 10-04 09:14 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Stanisław Karpinski (SniperOpen) 3. Dariusz Grzybowski (Sniper) 4. Petr Mothejl (SniperOpen) 5. 6. Jan Sykora (SniperOpen) |
7. Josef Prochazka (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (Sniper) 9. Uldis Markuss (SniperOpen) 10. Karol Henger (SniperOpen) 11. Sławomir Mlicki (Sniper) 12. Andrej Aidamovic (Sniper) |
seria 4 | 10-04 09:36 |
1. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
2. Sławomir Kopyś (SniperOpen) 3. Robert Zabicki (Sniper) 4. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 5. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 6. Wojciech Jagielski (Sniper) |
7. Andrzej Srokosz (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen) 9. Grzegorz Szulczyński (SniperOpen) 10. Szymon Brzyski (SniperOpen) 11. Wojciech Nowak (Sniper) 12. Tomasz Piątek (SniperOpen) |
seria 5 | 10-04 09:58 |
1. Michał Szczyrek (Sniper)
2. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 3. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) 4. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 5. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen) 6. Roman Kurdziel (SniperOpen) |
7. Tomasz Badura (SniperOpen)
8. Marek Dajczak (Sniper) 9. 10. 11. 12. |
seria 6 | 10-04 10:20 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 3. Robert Żabicki (Open) 4. Mirosław Moździerz (F/TR) 5. Jan Sykora (F/TR) 6. Sylwiusz Bajraszewski (Open) |
7. Petr Mothejl (Open)
8. Petr Novák (Open) 9. Uldis Markuss (Open) 10. Artur Szczepaniak (F/TR) 11. Szymon Brzyski (Open) 12. Andrej Aidamovic (Open) |
seria 7 | 10-04 10:42 |
1. Michał Szczyrek (F/TR)
2. Jan Małek (F/TR) 3. Sławomir Kopyś (Open) 4. Stanisław Karpinski (F/TR) 5. Jan Sykora (Open) 6. Marek Papros (F/TR) |
7. Tomasz Badura (Open)
8. Krzysztof Tuliński (Open) 9. Katarzyna Wyroba (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Sławomir Mlicki (F/TR) 12. Wojciech Nowak (F/TR) |
seria 8 | 10-04 11:04 |
1. Ireneusz Woszczek (Open)
2. Jakub Wyroba (F/TR) 3. Robert Żabicki (F/TR) 4. Piotr Wilkowski (Open) 5. Marcin Kowalski (F/TR) 6. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) |
7. Andrzej Srokosz (F/TR)
8. Andrzej Blok (F/TR) 9. Wojciech Jagielski (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Grzegorz Szulczyński (Open) 12. Andrej Aidamovic (F/TR) |
seria 9 | 10-04 11:26 |
1. Jan Kita (F/TR)
2. Karol Henger (Open) 3. Jacek Dorszewicz (Open) 4. Joanna Wilkowska (Open) 5. Stanisław Karpinski (Open) 6. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) |
7. Tomasz Badura (F/TR)
8. Tomasz Piątek (Open) 9. Paweł Konecki (Magnum) 10. Josef Prochazka (Open) 11. Janne Pietiläinen (Open) 12. Marek Dajczak (F/TR) |
seria 10 | 10-04 11:48 |
1. Wiesław Wyroba (Magnum)
2. Sławomir Kopyś (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Artur Mazurkiewicz (Magnum) 5. Ryszard Srokosz (Magnum) 6. Przemysław Sekulski (Magnum) |
7. Petr Mothejl (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum) 9. Szymon Brzyski (Magnum) 10. Włodzimierz Smyk (Magnum) 11. Adam Sztybór (Open) 12. Josef Prochazka (F/TR) |
10-04 12:10 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Aidamovic Andrej | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 16 | 10-04 11:04 | 8 | 12 |
Aidamovic Andrej | Open | 09-04 12:37 | 7 | 16 | 10-04 10:20 | 6 | 12 |
Aidamovic Andrej | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 16 | 10-04 09:14 | 3 | 12 |
Bacia Bartosz | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 14 | |||
Badura Tomasz | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 7 | 10-04 11:26 | 9 | 7 |
Badura Tomasz | Open | 09-04 11:30 | 6 | 7 | 10-04 10:42 | 7 | 7 |
Badura Tomasz | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 7 | 10-04 08:52 | 2 | 7 |
Badura Tomasz | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 7 | 10-04 09:58 | 5 | 7 |
Bajraszewski Sylwiusz | F/TR | 09-04 14:51 | 9 | 6 | 10-04 11:04 | 8 | 6 |
Bajraszewski Sylwiusz | Open | 09-04 12:37 | 7 | 6 | 10-04 10:20 | 6 | 6 |
Bajraszewski Sylwiusz | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 6 | 10-04 08:30 | 1 | 6 |
Blok Andrzej | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 8 | 10-04 11:04 | 8 | 8 |
Blok Andrzej | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 8 | |||
Brzyski Szymon | Open | 09-04 11:30 | 6 | 12 | 10-04 10:20 | 6 | 11 |
Brzyski Szymon | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 13 | 10-04 11:48 | 10 | 9 |
Brzyski Szymon | SniperOpen | 09-04 09:24 | 3 | 11 | 10-04 09:36 | 4 | 10 |
Dajczak Marek | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 10 | 10-04 11:26 | 9 | 12 |
Dajczak Marek | Sniper | 09-04 08:42 | 2 | 10 | 10-04 09:58 | 5 | 8 |
Domański Błażej | Semi-Auto | 09-04 08:42 | 2 | 15 | |||
Domański Błażej | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 15 | 10-04 08:30 | 1 | 11 |
Domarecki Sebastian | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 5 | |||
Dorszewicz Jacek | Open | 09-04 13:44 | 8 | 3 | 10-04 11:26 | 9 | 3 |
Dorszewicz Jacek | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 3 | 10-04 09:58 | 5 | 3 |
Fulbiszewski Marek | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 15 | |||
Fulbiszewski Marek | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 13 | |||
Grzybowski Dariusz | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 10 | 10-04 08:30 | 1 | 10 |
Grzybowski Dariusz | Sniper | 09-04 10:48 | 5 | 15 | 10-04 09:14 | 3 | 3 |
Gładyszewski Grzegorz | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 2 | 10-04 10:20 | 6 | 2 |
Gładyszewski Grzegorz | Sniper | 09-04 10:48 | 5 | 2 | 10-04 09:58 | 5 | 2 |
Henger Karol | Open | 09-04 14:51 | 9 | 10 | 10-04 11:26 | 9 | 2 |
Henger Karol | Sniper | 09-04 08:42 | 2 | 12 | 10-04 08:52 | 2 | 10 |
Henger Karol | SniperOpen | 09-04 09:24 | 3 | 12 | 10-04 09:14 | 3 | 10 |
Hordyński Robert | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 4 | |||
Jagielski Wojciech | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 6 | 10-04 11:04 | 8 | 9 |
Jagielski Wojciech | Sniper | 09-04 10:48 | 5 | 6 | 10-04 09:36 | 4 | 6 |
Jastrząbek Tomasz | Semi-Auto | 09-04 08:42 | 2 | 16 | 10-04 08:52 | 2 | 12 |
Jastrząbek Tomasz | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 16 | 10-04 08:30 | 1 | 12 |
Kamiński Artur | Semi-Auto | 09-04 08:00 | 1 | 7 | 10-04 08:30 | 1 | 7 |
Karpinski Stanisław | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 4 | 10-04 10:42 | 7 | 4 |
Karpinski Stanisław | Open | 09-04 14:51 | 9 | 4 | 10-04 11:26 | 9 | 5 |
Karpinski Stanisław | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 2 | 10-04 08:52 | 2 | 2 |
Karpinski Stanisław | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 2 | 10-04 09:14 | 3 | 2 |
Kies Piotr | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 1 | 10-04 09:14 | 3 | 1 |
Kies Piotr | SniperOpen | 09-04 10:06 | 4 | 1 | |||
Kita Jan | F/TR | 09-04 14:51 | 9 | 1 | 10-04 11:26 | 9 | 1 |
Kolańczyk Michał | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 12 | |||
Kolańczyk Michał | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 12 | |||
Kolańczyk Michał | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 12 | |||
Konecki Paweł | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 6 | 10-04 11:26 | 9 | 9 |
Konecki Paweł | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 8 | 10-04 08:30 | 1 | 8 |
Kopyś Sławomir | Open | 09-04 11:30 | 6 | 14 | 10-04 10:42 | 7 | 3 |
Kopyś Sławomir | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 14 | 10-04 11:48 | 10 | 2 |
Kopyś Sławomir | Sniper | 09-04 08:42 | 2 | 4 | 10-04 08:52 | 2 | 4 |
Kopyś Sławomir | SniperOpen | 09-04 10:06 | 4 | 6 | 10-04 09:36 | 4 | 2 |
Kowalski Marcin | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 5 | 10-04 11:04 | 8 | 5 |
Kurdziel Roman | Sniper | 09-04 08:42 | 2 | 9 | 10-04 08:52 | 2 | 9 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 9 | 10-04 09:58 | 5 | 6 |
Lasek Dariusz | Open | 09-04 14:51 | 9 | 11 | |||
Leszczyński Emil | Open | 09-04 15:58 | 10 | 16 | |||
Leszczyński Emil | Semi-Auto | 09-04 08:00 | 1 | 2 | |||
Leszczyński Emil | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 1 | |||
Markuss Uldis | Open | 09-04 11:30 | 6 | 9 | 10-04 10:20 | 6 | 9 |
Markuss Uldis | SniperOpen | 09-04 09:24 | 3 | 9 | 10-04 09:14 | 3 | 9 |
Mazurkiewicz Artur | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 4 | 10-04 11:48 | 10 | 4 |
Mazurkiewicz Artur | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 4 | 10-04 08:30 | 1 | 4 |
Małek Jan | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 3 | 10-04 10:42 | 7 | 2 |
Małek Jan | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 3 | 10-04 11:48 | 10 | 3 |
Małek Mirosław | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 8 | 10-04 11:48 | 10 | 8 |
Małek Mirosław | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 8 | 10-04 09:14 | 3 | 8 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 8 | 10-04 09:36 | 4 | 8 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 09-04 14:51 | 9 | 16 | 10-04 11:26 | 9 | 6 |
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 09-04 08:42 | 2 | 3 | 10-04 09:36 | 4 | 5 |
Mituniewicz Agnieszka | SniperOpen | 09-04 09:24 | 3 | 3 | 10-04 09:58 | 5 | 5 |
Mlicki Sławomir | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 13 | 10-04 10:42 | 7 | 11 |
Mlicki Sławomir | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 13 | 10-04 09:14 | 3 | 11 |
Morawiec Marek | Open | 09-04 14:51 | 9 | 14 | |||
Morawiec Marek | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 2 | |||
Mothejl Petr | Open | 09-04 14:51 | 9 | 7 | 10-04 10:20 | 6 | 7 |
Mothejl Petr | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 7 | 10-04 11:48 | 10 | 7 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 09-04 09:24 | 3 | 4 | 10-04 09:14 | 3 | 4 |
Moździerz Mirosław | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 2 | 10-04 10:20 | 6 | 4 |
Moździerz Mirosław | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 13 | 10-04 08:30 | 1 | 2 |
Moździerz Mirosław | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 5 | |||
Narloch Piotr | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 9 | |||
Narloch Piotr | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 12 | |||
Narloch Piotr | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 11 | |||
Novák Petr | Open | 09-04 14:51 | 9 | 8 | 10-04 10:20 | 6 | 8 |
Nowak Wojciech | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 16 | 10-04 10:42 | 7 | 12 |
Nowak Wojciech | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 14 | 10-04 09:36 | 4 | 11 |
Papros Marek | F/TR | 09-04 14:51 | 9 | 5 | 10-04 10:42 | 7 | 6 |
Pękala Jarosław | SniperOpen | 09-04 09:24 | 3 | 14 | |||
Piąstka Mariusz | Open | 09-04 11:30 | 6 | 8 | |||
Piąstka Mariusz | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 6 | |||
Piątek Tomasz | Open | 09-04 14:51 | 9 | 12 | 10-04 11:26 | 9 | 8 |
Piątek Tomasz | SniperOpen | 09-04 10:06 | 4 | 16 | 10-04 09:36 | 4 | 12 |
Pietiläinen Janne | Open | 09-04 14:51 | 9 | 15 | 10-04 11:26 | 9 | 11 |
Pietiläinen Janne | SniperOpen | 09-04 08:00 | 1 | 1 | 10-04 08:52 | 2 | 1 |
Poklewski-Koziełł Aleksander | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 13 | |||
Półtorak Konrad | Sniper | 09-04 10:48 | 5 | 16 | |||
Prochazka Josef | F/TR | 09-04 15:58 | 10 | 15 | 10-04 11:48 | 10 | 12 |
Prochazka Josef | Open | 09-04 14:51 | 9 | 13 | 10-04 11:26 | 9 | 10 |
Prochazka Josef | Semi-Auto | 09-04 08:00 | 1 | 9 | 10-04 08:30 | 1 | 9 |
Prochazka Josef | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 9 | 10-04 08:52 | 2 | 8 |
Prochazka Josef | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 8 | 10-04 09:14 | 3 | 7 |
Pyka Marek | Semi-Auto | 09-04 08:42 | 2 | 14 | |||
Pyka Marek | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 14 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 10 | 10-04 10:42 | 7 | 10 |
Raczyński Bogdan | Open | 09-04 13:44 | 8 | 10 | 10-04 11:04 | 8 | 10 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 10 | |||
Raczyński Bogdan | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 10 | |||
Radecki Mirosław | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 9 | |||
Rawski Hubert | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 6 | |||
Rawski Hubert | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 6 | |||
Rozlucki Jerzy | F/TR | 09-04 14:51 | 9 | 9 | |||
Rozlucki Jerzy | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 15 | |||
Rozlucki Jerzy | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 13 | |||
Rozłucki Jerzy | Open | 09-04 13:44 | 8 | 15 | |||
Sekulski Przemysław | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 9 | 10-04 11:48 | 10 | 6 |
Smyk Włodzimierz | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 10 | 10-04 11:48 | 10 | 10 |
Srokosz Andrzej | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 7 | 10-04 11:04 | 8 | 7 |
Srokosz Andrzej | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 7 | 10-04 09:36 | 4 | 7 |
Srokosz Ryszard | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 5 | 10-04 11:48 | 10 | 5 |
Srokosz Ryszard | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 5 | 10-04 08:30 | 1 | 5 |
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 5 | 10-04 08:52 | 2 | 5 |
Stefanowski Igor | Open | 09-04 12:37 | 7 | 1 | 10-04 10:20 | 6 | 1 |
Stefanowski Igor | Semi-AutoOpen | 09-04 08:00 | 1 | 3 | 10-04 08:30 | 1 | 3 |
Sykora Jan | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 11 | 10-04 10:20 | 6 | 5 |
Sykora Jan | Open | 09-04 13:44 | 8 | 11 | 10-04 10:42 | 7 | 5 |
Sykora Jan | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 10 | 10-04 08:52 | 2 | 6 |
Sykora Jan | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 7 | 10-04 09:14 | 3 | 6 |
Szałaśny Stanisław | Sniper | 09-04 09:24 | 3 | 15 | |||
Szczepaniak Artur | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 13 | 10-04 10:20 | 6 | 10 |
Szczepaniak Artur | Sniper | 09-04 10:48 | 5 | 13 | |||
Szczyrek Michał | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 1 | 10-04 10:42 | 7 | 1 |
Szczyrek Michał | Sniper | 09-04 10:48 | 5 | 1 | 10-04 09:58 | 5 | 1 |
Sztybór Adam | Open | 09-04 15:58 | 10 | 11 | 10-04 11:48 | 10 | 11 |
Sztybór Adam | SniperOpen | 09-04 08:42 | 2 | 11 | 10-04 08:52 | 2 | 11 |
Szulczyński Grzegorz | Open | 09-04 12:37 | 7 | 15 | 10-04 11:04 | 8 | 11 |
Szulczyński Grzegorz | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 12 | 10-04 09:36 | 4 | 9 |
Tuliński Krzysztof | Open | 09-04 11:30 | 6 | 11 | 10-04 10:42 | 7 | 8 |
Tuzinowski Michał | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 8 | |||
Wilkowska Joanna | Open | 09-04 12:37 | 7 | 5 | 10-04 11:26 | 9 | 4 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 4 | 10-04 09:58 | 5 | 4 |
Wilkowski Piotr | Open | 09-04 11:30 | 6 | 5 | 10-04 11:04 | 8 | 4 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 09-04 10:06 | 4 | 4 | 10-04 09:36 | 4 | 4 |
Woszczak Marcin | Open | 09-04 13:44 | 8 | 4 | |||
Woszczak Marcin | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 5 | |||
Woszczek Ireneusz | Open | 09-04 14:51 | 9 | 2 | 10-04 11:04 | 8 | 1 |
Woszczek Ireneusz | SniperOpen | 09-04 10:06 | 4 | 2 | 10-04 09:36 | 4 | 1 |
Wyroba Jakub | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 1 | 10-04 11:04 | 8 | 2 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 09-04 13:44 | 8 | 12 | 10-04 10:42 | 7 | 9 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 09-04 15:58 | 10 | 1 | 10-04 11:48 | 10 | 1 |
Włodarczyk Konrad | F/TR | 09-04 12:37 | 7 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | Open | 09-04 13:44 | 8 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 11 | |||
Włodarczyk Konrad | SniperOpen | 09-04 10:48 | 5 | 11 | |||
Żabicki Robert | F/TR | 09-04 14:51 | 9 | 3 | 10-04 11:04 | 8 | 3 |
Żabicki Robert | Open | 09-04 12:37 | 7 | 2 | 10-04 10:20 | 6 | 3 |
Zabicki Robert | Sniper | 09-04 10:06 | 4 | 3 | 10-04 09:36 | 4 | 3 |
Żychiewicz Łukasz | F/TR | 09-04 11:30 | 6 | 3 | Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku