VI Zawody F-Class, Bartoszyce 09.04.2011
Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) | Broń | Luneta | Amunicja | ||
1. | Marek Muszyński | 146 | (7X) | 0.790 | 6,5x55 Szwed | IOR 4x28x56 | Lapua Scenar | tarcza |
2. | Witold Rutkowski | 146 | (4X) | 0.951 | 6.5 x55 | atn | lapua | tarcza |
3. | Igor Stefanowski | 146 | 1.031 | SAUER 202 6,5x55 | NF 12-42x56 | scenar 139 gr | tarcza | |
4. | Piotr Narloch | 144 | (7X) | 1.340 | Keppeler 6,5x47 | NF | Scenar | tarcza |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | 144 | (2X) | 0.916 | Savage 12 F class | IOR 6-24x50 | 6mm Norma BR | tarcza |
6. | Michał Harenża | 143 | (4X) | 0.859 | Barnard 6,5x47 Lapua | March 10-60x52 | Scenar 139gr | tarcza |
7. | Janusz Michałowski | 143 | (4X) | 1.100 | SAUER 200 6,5X55 SE | NightForce 8-32 x 50 | SAKO | tarcza |
8. | Rafał Walczowski | 143 | (1X) | 1.260 | Savage 12F-Class 6BR | Weaver T36 | Scenar 105 | tarcza |
9. | Łukasz Łaptaś | 142 | (4X) | 1.203 | Keppeler 6mm BR | NightForce 8-32z56 | Lapua Scenar 105gn | tarcza |
10. | Krystian Janczewski | 142 | (3X) | 1.214 | JANCZEWSKI F-OPEN, 7mm RSAUM | S&B PM II 12,5-50x56 | BERGER VLD 180 | tarcza |
11. | Sławek Czuber | 140 | (1X) | 1.123 | Gruning-Elmiger 6,5x55 | NightForce NXS 12-42 | Lapua Scenar | |
12. | Karol Janczewski | 138 | (4X) | 1.317 | Janczar MK II 6,5x47 Lapua | S&B 12-50x56 | berger 140 VLD | |
13. | Jerzy Kuzak | 138 | (2X) | 1.833 | Blaser LRS 6,5x55 | Bushnell 6500 4-30/50 | Lapua scenar | |
14. | Aleksander Adamski | 137 | (1X) | 1.833 | Mauser KG 6,5x55 | Delta O. 4,5-30x50 | Lapua scenar 185 | |
15. | Tomasz Feder | 135 | (2X) | 1.707 | Carl Gustaf 6,5x55 | DeltaOptical 8-32 | Scenar 9g | |
16. | Wojciech Goryca | 134 | (3X) | 1.615 | Carl Gustaf 6,5 x 55 | Delta 4,5-30 | Lapua Scenar 9g | |
17. | Józef Wilmowski | 133 | (1X) | 1.008 | Carl Gustaff 6,5x55 | Delta | Scenar | |
18. | Paweł Konecki | 131 | (3X) | 1.340 | Blaser R93 6,5x55SE | Swarovski PV I 6-24x50 | Norma DL Falt 8,4g | |
19. | Henryk Rogocki | 127 | 1.901 | Remington 700 300 WM | Schmit-Bender | scenar | ||
20. | Jan Dziura-Bartkiewicz | 123 | (1X) | 1.581 | Mauser KG 6,5x55 (l.Walter) | Delta O. 4,5-30x50 | Lapua scenar 185 | |
21. | Peter Majgaard | 121 | (1X) | 2.600 | Blaser .270 WSM | Zeiss Diavari 6-24 | .270 WSM Norma | |
22. | Włodzimierz Smyk | 0 | Sauer 202 6,5x55 | Naightforce 5,5-22x50 | lapua |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) | Broń | Luneta | Amunicja | ||
1. | Rafał Walczowski | 147 | (6X) | 0.771 | Savage 12F-Class 6BR | Weaver T36 | Scenar 105 | tarcza |
2. | Marek Muszyński | 141 | (2X) | 0.970 | 6,5x55 Szwed | IOR 4x28x56 | Lapua Scenar | tarcza |
3. | Igor Stefanowski | 141 | (2X) | 1.207 | SAUER 202 6,5x55 | NF 12-42x56 | scenar 139 gr | tarcza |
4. | Piotr Narloch | 140 | 1.733 | Keppeler 6,5x47 | NF | Scenar | tarcza | |
5. | Janusz Michałowski | 139 | (4X) | 1.413 | SAUER 200 6,5X55 SE | NightForce 8-32 x 50 | SAKO | tarcza |
6. | Michał Harenża | 139 | 0.825 | Barnard 6,5x47 Lapua | March 10-60x52 | Scenar 139gr | tarcza | |
7. | Karol Janczewski | 138 | (2X) | 1.489 | Janczar MK II 6,5x47 Lapua | S&B 12-50x56 | berger 140 VLD | tarcza |
8. | Łukasz Łaptaś | 136 | (1X) | 1.084 | Keppeler 6mm BR | NightForce 8-32z56 | Lapua Scenar 105gn | tarcza |
9. | Sławek Czuber | 136 | 1.573 | Gruning-Elmiger 6,5x55 | NightForce NXS 12-42 | Lapua Scenar | tarcza | |
10. | Paweł Konecki | 136 | 1.657 | Blaser R93 6,5x55SE | Swarovski PV I 6-24x50 | Norma DL Falt 8,4g | tarcza | |
11. | Krystian Janczewski | 131 | (3X) | 1.627 | JANCZEWSKI F-OPEN, 7mm RSAUM | S&B PM II 12,5-50x56 | BERGER VLD 180 | |
12. | Wojciech Goryca | 129 | (1X) | 1.795 | Carl Gustaf 6,5 x 55 | Delta Titanium 4,5-30x50SF | Lapua Scenar 9g | |
13. | Jan Dziura-Bartkiewicz | 129 | (1X) | 1.909 | Mauser KG 6,5x55 (l.Walter) | Delta O. 4,5-30x50 | Lapua scenar 185 | |
14. | Witold Rutkowski | 128 | (1X) | 1.207 | 6.5 x55 | atn | lapua | |
15. | Tomasz Feder | 124 | 2.291 | Carl Gustaf 6,5x55 | DeltaOptical 8-32 | Scenar 9g | ||
16. | Sylwiusz Bajraszewski | 123 | 1.245 | Savage 12 F class | IOR 6-24x50 | 6mm Norma BR | ||
17. | Aleksander Adamski | 117 | 2.367 | Mauser KG 6,5x55 | Delta O. 4,5-30x50 | Lapua scenar 185 | ||
18. | Henryk Rogocki | 115 | Remington 700 300 WM | Schmit-Bender | scenar | |||
19. | Jerzy Kuzak | 109 | Blaser LRS 6,5x55 | Bushnell 6500 4-30/50 | Lapua scenar | |||
20. | Peter Majgaard | 97 | (1X) | Blaser .270 WSM | Zeiss Diavari 6-24 | .270 WSM Norma | ||
21. | Józef Wilmowski | 97 | Carl Gustaff 6,5x55 | Delta | Scenar | |||
22. | Włodzimierz Smyk | 0 | Sauer 202 6,5x55 | Naightforce 5,5-22x50 | lapua |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) | Broń | Luneta | Amunicja | ||
1. | Karol Janczewski | 143 | (1X) | 1.334 | Janczar MK II 6,5x47 Lapua | S&B 12-50x56 | berger 140 VLD | tarcza |
2. | Michał Harenża | 140 | (1X) | 1.088 | Barnard 6,5x47 Lapua | March 10-60x52 | Scenar 139gr | tarcza |
3. | Witold Rutkowski | 136 | (4X) | 6.5 x55 | atn | lapua | tarcza | |
4. | Igor Stefanowski | 136 | (1X) | 1.896 | SAUER 202 6,5x55 | NF 12-42x56 | scenar 139 gr | tarcza |
5. | Rafał Walczowski | 135 | (3X) | 1.541 | Savage 12F-Class 6BR | Weaver T36 | Scenar 105 | tarcza |
6. | Piotr Narloch | 135 | (1X) | 1.317 | Keppeler 6,5x47 | NF | Scenar | tarcza |
7. | Henryk Rogocki | 135 | (1X) | 1.420 | Remington 700 300 WM | Schmit-Bender | scenar | tarcza |
8. | Józef Wilmowski | 134 | (1X) | 1.879 | Carl Gustaff 6,5x55 | Delta | Scenar | tarcza |
9. | Krystian Janczewski | 131 | (1X) | 1.174 | JANCZEWSKI F-OPEN, 7mm RSAUM | S&B PM II 12,5-50x56 | BERGER VLD 180 | tarcza |
10. | Janusz Michałowski | 125 | (1X) | 1.489 | SAUER 200 6,5X55 SE | NightForce 8-32 x 50 | SAKO | tarcza |
11. | Sławek Czuber | 125 | (1X) | 1.523 | Gruning-Elmiger 6,5x55 | NightForce NXS 12-42 | Lapua Scenar | |
12. | Marek Muszyński | 124 | 1.266 | 6,5x55 Szwed | IOR 4x28x56 | Lapua Scenar | ||
13. | Łukasz Łaptaś | 123 | 1.466 | Keppeler 6mm BR | NightForce 8-32z56 | Lapua Scenar 105gn | ||
14. | Jan Dziura-Bartkiewicz | 120 | (2X) | 1.833 | Mauser KG 6,5x55 (l.Walter) | Delta O. 4,5-30x50 | Lapua scenar 185 | |
15. | Tomasz Feder | 117 | (1X) | 2.600 | Carl Gustaf 6,5x55 | DeltaOptical 8-32 | Scenar 9g | |
16. | Sylwiusz Bajraszewski | 107 | 2.073 | Savage 12 F class | IOR 6-24x50 | 6mm Norma BR | ||
17. | Jerzy Kuzak | 86 | Blaser LRS 6,5x55 | Bushnell 6500 4-30/50 | Lapua scenar | |||
18. | Wojciech Goryca | 61 | Carl Gustaf 6,5 x 55 | Delta 4,5-30 | Lapua Scenar 9g | |||
19. | Peter Majgaard | 52 | Blaser .270 WSM | Zeiss Diavari 6-24 | .270 WSM Norma | |||
20. | Aleksander Adamski | 49 | Mauser KG 6,5x55 | Delta O. 4,5-30x50 | Lapua scenar 185 | |||
21. | Paweł Konecki | 0 | Blaser R93 6,5x55SE | Swarovski PV I 6-24x50 | Norma DL Falt 8,4g | |||
22. | Włodzimierz Smyk | 0 | Sauer 202 6,5x55 | Naightforce 5,5-22x50 | lapua |
Miejsce | Zawodnik | 300 metrów | 500 jardów | 600 metrów | RAZEM | ||||
1. | Rafał Walczowski | 143 | (1X) | 147 | (6X) | 135 | (3X) | 425 | (10X) |
2. | Igor Stefanowski | 146 | 141 | (2X) | 136 | (1X) | 423 | (3X) | |
3. | Michał Harenża | 143 | (4X) | 139 | 140 | (1X) | 422 | (5X) | |
4. | Piotr Narloch | 144 | (7X) | 140 | 135 | (1X) | 419 | (8X) | |
5. | Karol Janczewski | 138 | (4X) | 138 | (2X) | 143 | (1X) | 419 | (7X) |
6. | Marek Muszyński | 146 | (7X) | 141 | (2X) | 124 | 411 | (9X) | |
7. | Witold Rutkowski | 146 | (4X) | 128 | (1X) | 136 | (4X) | 410 | (9X) |
8. | Janusz Michałowski | 143 | (4X) | 139 | (4X) | 125 | (1X) | 407 | (9X) |
9. | Krystian Janczewski | 142 | (3X) | 131 | (3X) | 131 | (1X) | 404 | (7X) |
10. | Łukasz Łaptaś | 142 | (4X) | 136 | (1X) | 123 | 401 | (5X) | |
11. | Sławek Czuber | 140 | (1X) | 136 | 125 | (1X) | 401 | (2X) | |
12. | Henryk Rogocki | 127 | 115 | 135 | (1X) | 377 | (1X) | ||
13. | Tomasz Feder | 135 | (2X) | 124 | 117 | (1X) | 376 | (3X) | |
14. | Sylwiusz Bajraszewski | 144 | (2X) | 123 | 107 | 374 | (2X) | ||
15. | Jan Dziura-Bartkiewicz | 123 | (1X) | 129 | (1X) | 120 | (2X) | 372 | (4X) |
16. | Józef Wilmowski | 133 | (1X) | 97 | 134 | (1X) | 364 | (2X) | |
17. | Jerzy Kuzak | 138 | (2X) | 109 | 86 | 333 | (2X) | ||
18. | Wojciech Goryca | 134 | (3X) | 129 | (1X) | 61 | 324 | (4X) | |
19. | Aleksander Adamski | 137 | (1X) | 117 | 49 | 303 | (1X) | ||
20. | Peter Majgaard | 121 | (1X) | 97 | (1X) | 52 | 270 | (2X) | |
21. | Paweł Konecki | 131 | (3X) | 136 | 0 | 267 | (3X) | ||
22. | Włodzimierz Smyk | 0 | 0 | 0 | 0 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) | Broń | Luneta | Amunicja | ||
1. | Piotr Nazdrowicz | 141 | (1X) | 1.432 | sav 12 F/TR | Leupold VX II | 167gr/308W | tarcza |
2. | Arek Korzeniewski | 140 | (2X) | 1.446 | Savage F/TR 308 Win. | Leupold | Hornady BTHP | tarcza |
3. | Andrzej Czerniakowski | 139 | 1.856 | Steyr 308W. | Leupold 8x25 | Lapua | tarcza | |
4. | Mateusz Tombarkiewicz | 138 | (2X) | 1.100 | Sauer 223 rem. | NF 12-42x56 | SMK | tarcza |
5. | Jacek Basiński | 138 | (1X) | 1.260 | Walter 223 | Zeis | 223 | tarcza |
6. | Pawel Paszkiewicz | 137 | (2X) | 1.615 | Rem 700 -308 Win | IOR 6-24x50 | Lapua | tarcza |
7. | Adam Śmigielski | 136 | 0.767 | TRG22 .308W | Nikon Monarch | Lapua Scenar 167 grs | tarcza | |
8. | Jerzy Dziokan | 134 | 1.489 | HOWA 223 | DELTA X30 | HORNADY | tarcza | |
9. | Piotr Narloch | 134 | 1.581 | AI 308W | NF | Scenar | tarcza | |
10. | Henryk Rogocki | 133 | (1X) | 1.833 | Sevage 12 308W | Delta 4,5-30 | scenar | tarcza |
11. | Włodzimierz Smyk | 133 | 1.695 | AI 308 | Smith Bender 5,5-24x56 | lapua scenar | ||
12. | Krzysztof Czarniecki | 130 | 1.993 | HOWA 223 | DELTA X30 | HORNADY | ||
13. | Tomasz Feder | 129 | (1X) | 1.695 | Tikka 308 win | NightForce 12-42/56 | Scenar 12g | |
14. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 127 | 1.375 | Tikka T3 Tactical .308 Win | Zeiss Victory Diavari 6-24x56 | Lapua Scenar 12 g | ||
15. | Marek Wystygło | 125 | (1X) | 2.005 | Savage F/TR 308 Win. | Leupold | Hornady BTHP | |
16. | Przemek Dębiński | 124 | (1X) | 1.581 | SSG 04 308W | Leupold 8-24 | Scenar 155 grs | |
17. | Jacek Włodarczyk | 122 | 2.073 | HOWA1500, 308WIN | DELTA OPTICAL TITANIUM 4,5-30X50 | HORNADY A-MAX 168 GR | ||
18. | Wojciech Goryca | 122 | 2.200 | TIKKA 308W | NF12-42 | Lapua Scenar 12g | ||
19. | Jerzy Kuzak | 114 | (2X) | Savage 12LPRV 223Rem | Bushnell Elite | Scenar |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) | Broń | Luneta | Amunicja | ||
1. | Piotr Nazdrowicz | 136 | (1X) | 1.756 | sav 12 F/TR | Leupold VX II | 167gr/308W | tarcza |
2. | Piotr Narloch | 135 | 1.504 | AI 308W | NF | Scenar | tarcza | |
3. | Krzysztof Czarniecki | 134 | 1.375 | HOWA 223 | DELTA X30 | HORNADY | tarcza | |
4. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 131 | (1X) | 2.635 | Tikka T3 Tactical .308 Win | Zeiss Victory Diavari 6-24x56 | Lapua Scenar 12 g | tarcza |
5. | Henryk Rogocki | 131 | 1.466 | Sevage 12 308W | Delta 4,5-30 | scenar | tarcza | |
6. | Marek Wystygło | 128 | (1X) | 2.062 | Savage F/TR 308 Win. | Leupold | Hornady BTHP | tarcza |
7. | Jacek Basiński | 124 | 2.314 | Walter 223 | Zeis | 223 | tarcza | |
8. | Pawel Paszkiewicz | 122 | (1X) | 2.658 | Rem 700 -308 Win | IOR 6-24x50 | Lapua | tarcza |
9. | Jacek Włodarczyk | 121 | 2.077 | HOWA1500, 308WIN | DELTA OPTICAL TITANIUM 4,5-30X50 | HORNADY A-MAX 168 GR | tarcza | |
10. | Przemek Dębiński | 121 | 2.200 | SSG 04 308W | Leupold 8-24 | Scenar 155 grs | tarcza | |
11. | Andrzej Czerniakowski | 119 | 1.940 | Steyr 308W. | Leupold 8x25 | Lapua | ||
12. | Jerzy Dziokan | 117 | 2.566 | HOWA 223 | DELTA X30 | HORNADY | ||
13. | Tomasz Feder | 115 | 2.001 | Tikka 308 win | NightForce 12-42/56 | Scenar 12g | ||
14. | Wojciech Goryca | 113 | 2.940 | TIKKA 308W | NF12-42 | Lapua Scenar 12g | ||
15. | Adam Śmigielski | 112 | (1X) | 2.635 | TRG22 .308W | Nikon Monarch | Lapua Scenar 167 grs | |
16. | Arek Korzeniewski | 111 | 1.527 | Savage F/TR 308 Win. | Leupold | Hornady BTHP | ||
17. | Jerzy Kuzak | 110 | Savage 12LPRV 223Rem | Bushnell Elite | Scenar | |||
18. | Mateusz Tombarkiewicz | 107 | (2X) | Sauer 223 rem. | NF 12-42x56 | SMK | ||
19. | Włodzimierz Smyk | 0 | AI 308 | Smith Bender 5,5-24x56 | lapua scenar |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) | Broń | Luneta | Amunicja | ||
1. | Pawel Paszkiewicz | 130 | (1X) | 1.546 | Rem 700 -308 Win | IOR 6-24x50 | Lapua | tarcza |
2. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 128 | 1.661 | Tikka T3 Tactical .308 Win | Zeiss Victory Diavari 6-24x56 | Lapua Scenar 12 g | tarcza | |
3. | Jacek Włodarczyk | 124 | (2X) | 1.661 | HOWA1500, 308WIN | DELTA OPTICAL TITANIUM 4,5-30X50 | HORNADY A-MAX 168 GR | tarcza |
4. | Marek Wystygło | 124 | (1X) | 1.804 | Savage F/TR 308 Win. | Leupold | Hornady BTHP | tarcza |
5. | Tomasz Feder | 121 | (2X) | 2.079 | Tikka 308 win | NightForce 12-42/56 | Scenar 12g | tarcza |
6. | Mateusz Tombarkiewicz | 117 | 1.718 | Winchester 308Win | nie wiem | nie wiem | ||
7. | Adam Śmigielski | 114 | (1X) | 1.890 | TRG22 .308W | Nikon Monarch | Lapua Scenar 167 grs | tarcza |
8. | Wojciech Goryca | 109 | TIKKA 308W | NF12-42 | Lapua Scenar 12g | tarcza | ||
9. | Piotr Narloch | 108 | 1.615 | AI 308W | NF | Scenar | tarcza | |
10. | Arek Korzeniewski | 106 | Savage F/TR 308 Win. | Leupold | Hornady BTHP | tarcza | ||
11. | Włodzimierz Smyk | 104 | (1X) | AI 308 | Smith Bender 5,5-24x56 | lapua scenar | ||
12. | Przemek Dębiński | 103 | SSG 04 308W | Leupold 8-24 | Scenar 155 grs | |||
13. | Piotr Nazdrowicz | 102 | sav 12 F/TR | Leupold VX II | 167gr/308W | |||
14. | Andrzej Czerniakowski | 101 | Steyr 308W. | Leupold 8x25 | Lapua | |||
15. | Henryk Rogocki | 100 | Sevage 12 308W | Delta 4,5-30 | scenar | |||
16. | Jerzy Dziokan | 97 | HOWA 223 | DELTA X30 | HORNADY | |||
17. | Krzysztof Czarniecki | 72 | HOWA 223 | DELTA X30 | HORNADY | |||
18. | Jacek Basiński | 0 | Walter 223 | Zeis | 223 | |||
19. | Jerzy Kuzak | 0 | Savage 12LPRV 223Rem | Bushnell Elite | Scenar |
Miejsce | Zawodnik | 300 metrów | 500 jardów | 600 metrów | RAZEM | ||||
1. | Pawel Paszkiewicz | 137 | (2X) | 122 | (1X) | 130 | (1X) | 389 | (4X) |
2. | Michał Jaroszyński-Wolfram | 127 | 131 | (1X) | 128 | 386 | (1X) | ||
3. | Piotr Nazdrowicz | 141 | (1X) | 136 | (1X) | 102 | 379 | (2X) | |
4. | Marek Wystygło | 125 | (1X) | 128 | (1X) | 124 | (1X) | 377 | (3X) |
5. | Piotr Narloch | 134 | 135 | 108 | 377 | ||||
6. | Jacek Włodarczyk | 122 | 121 | 124 | (2X) | 367 | (2X) | ||
7. | Tomasz Feder | 129 | (1X) | 115 | 121 | (2X) | 365 | (3X) | |
8. | Henryk Rogocki | 133 | (1X) | 131 | 100 | 364 | (1X) | ||
9. | Mateusz Tombarkiewicz | 138 | (2X) | 107 | (2X) | 117 | 362 | (4X) | |
10. | Adam Śmigielski | 136 | 112 | (1X) | 114 | (1X) | 362 | (2X) | |
11. | Andrzej Czerniakowski | 139 | 119 | 101 | 359 | ||||
12. | Arek Korzeniewski | 140 | (2X) | 111 | 106 | 357 | (2X) | ||
13. | Przemek Dębiński | 124 | (1X) | 121 | 103 | 348 | (1X) | ||
14. | Jerzy Dziokan | 134 | 117 | 97 | 348 | ||||
15. | Wojciech Goryca | 122 | 113 | 109 | 344 | ||||
16. | Krzysztof Czarniecki | 130 | 134 | 72 | 336 | ||||
17. | Jacek Basiński | 138 | (1X) | 124 | 0 | 262 | (1X) | ||
18. | Włodzimierz Smyk | 133 | 0 | 104 | (1X) | 237 | (1X) | ||
19. | Jerzy Kuzak | 114 | (2X) | 110 | 0 | 224 | (2X) |
NAJLEPSZA GRUPA (SKUPIENIE 15 strzałów): |
Adam Śmigielski 0,767 MOA |
Komisja Sędziowska: |
Sędzia Główny - s.kl.P Józef Wilmowski "Silver"
|